Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodawanie okładek
#21
(08-05-2019, 06:29 PM)spinacz napisał(a): gdzie sie ustawia na Pl i jak się czyści

Ustawienia -> Media -> Biblioteka -> Wyczyść bibliotekę
ale jeszcze musisz usunąć źródło.
Ustawienia -> Media -> Biblioteka -> Wideo...
Wybierasz źródło z filmami i w menu klikasz Usuń źródło

Na nowo dodasz źródło (czyli folder z folderami filmów), określisz jego zawartość jako filmy i przed pierwszym skanowaniem do biblioteki ustawisz scraper na język polski.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
ok a jak usune źródło będę musiał podawać ścieżkę dla dysku w skórce bo jak pamiętam za pierwszym razem podawałem?
Odpowiedz
#23
(08-05-2019, 07:09 PM)spinacz napisał(a): ok a jak usune źródło będę musiał podawać ścieżkę dla dysku w skórce bo jak pamiętam za pierwszym razem podawałem?

Ustawienia -> Media -> Biblioteka -> Wideo... -> Dodaj źródło

Dodajesz źródło filmów dla biblioteki - folder z filmami. Sam dysk może mieć zapamiętaną ścieżkę i login i hasło jeżeli to jest np. dysk sieciowy.
Odpowiedz
#24
Trochę się pobawiłem kodi Wszystko działa jak film jest tylko w jednym katalogu głównym i ma ta sama nazwę i podany rok i rozpoznaje okładki i info i wyświetla napisy wbudowane i wszystko odtwarza widać kodi nie lubi pod katalogów. Systemowy player androida nie ma z tym problemu
Odpowiedz
#25
Pierwsze słyszę że kodi nie lubi podkatalogów.

Ja u siebie mam tak
Movies->
Bajki
Filmy
Seriale

W filmach np
Film 1
Film 2 itp
To wszystko to katalogi z nazwa filmu np.
Będę zmyślał Batman (1992)
W środku okładki oraz film
A okładki do wszystkich filmów przygotowuje w TMM
A kodi odczytuje tylko informacje z nfo
I do każdego filmu mam opis okładki itp.
Programik to TinyMediaManager każdy szanujący filmowiec używający Kodi go zna.
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#26
chodzi o obrazy płyt 1:1 UHD/BR(struktura katalogowa) nie pojedyncze pliki tylko z filmem gdzie masz pogrupowane tylko
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Jest to mój pierwszy post więc witam wszystkich serdecznie.

Przechodząc od razu do rzeczy. Mam Mi box s, i chciałbym stworzyć bibliotekę filmów/seriali którą mam na dysku USB.
I teraz jak wejdę w Filmy i do "Przejdź do przeglądania plików" dysk jest widoczny, natomiast jak już wejdę w "Dodaj żródło..." dysku nie widać i nie mogę stworzyć biblioteki. Jak sobie z tym poradzić ?
Odpowiedz
#28
Musisz ręcznie wprowadzić ścieżkę do folderu z filmami, adres ścieżki możesz sprawdzić w menadżerze plików np ES Explorer

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#29
Odpowiedz
#30
Jaką ścieżkę kodi podaje a nie file manager w androidzie

wejdź do file manager w kodi i odszukaj dysk dla usb będzie pod nazwą Dysk Wymienny (XSmile X to nazwa dysku nie wiem co tam masz E: G:

teraz po nazwie już będziesz wiedział np. X://Moje_Okladki_Filmy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości