Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak oznaczenia jako "Obejrzane"
#1
Cześć,

W nowej wersji brakuję opcji nie działa odznaczanie odcinków jako "Obejrzane". Ręczne oznaczenie jako "Obejrzane" nie rozwiązuję problemu. Możliwe, że problem to miniaturki zamiast kropek (jak to było wcześniej), jednak nie znalazłem opcji na zmianę widoku. Wygląda to tak:


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
zmień skina, lub przepatrz ustawienia, jest nawet spoko modyfikacja estuary tam pewnie jest dodana ta fajka By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. lub jakąś inną jest tego masa


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
A w domyślnej skórce już tego nie ma? Przeczesałem opcje, ale nic znalazłem. W poprzedniej wersji Kodi miałem to domyślnie, na standardowej skórce.
Odpowiedz
#4
Podbijam temat. Czy komus udalo się obejść ten problem bez zmiany skórki?
W niektórych plugach jak np. "Zalukaj" odznaczanie obejrzanych działa ok.
Odpowiedz
#5
Znów sobie podbijam Smile

Prośba o podesłanie nazw skórek, które wspierają oznaczanie obejrzanych.


Dzięki,
Odpowiedz
#6
@Shyr Udało się rozwiązać problem?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Nie zmieniłem domyślnej skórki na inną, więc nie Wink
Odpowiedz
#8
Jeśli chodzi o fanfilm to oznaczanie działa. Jeśli nie, to jest uszkodzona baza w kodi. Najlatwiej usunąć ja całkowicie, przy ponownym uruchomieniu odpali na nowo

(04-04-2020, 01:15 PM)Tomek napisał(a): Jeśli chodzi o fanfilm to oznaczanie działa. Jeśli nie, to jest uszkodzona baza w kodi. Najlatwiej usunąć ja całkowicie, przy ponownym uruchomieniu odpali na nowo
Może żeby nie zrobić bałaganu. Eksportujemy bazę. Usuwamy plik MyVideos116.db z katalogu profilu/database. Restart kodi. Import bazy
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości