Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją
#1
Witam. Zainstalowalem sobie na drugim tablecie WBMC repozytorium mbebe wszystko poszło pięknie gdy wchodzę w dodatki - wtyczki video pokazuje mi się cała lista wtyczek od mbebe klikamy np na wtyczkę videopennny. Net i jest na dole taka informacja nie chce iść jeśli dam na zainstaluj i tak jest z każdą wtyczką. Dodam że to czyste kodi skórka podstawowa. Info które się pojawia zależności od script. Module resolveurl w wersji............... Nie mogą zostać sorry ale dalej nie wylapuje dalszej części tej info ale myślę że wiecie o co chodzi będę wdzięczny za pomoc dzięki.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
Ok zainstalowałem zapisał się na tablecie ale co teraz muszę go w kodi gdzieś znaleźć tak
Odpowiedz
#4
(08-05-2019, 11:22 AM)Lux 123456 napisał(a): ale co teraz 

Wchodzisz w Zainstaluj z repozytorium => repozytorium mbebe => wtyczki wideo => klikasz na wybraną wtyczkę => zainstaluj
Odpowiedz
#5
Dzięki zaraz sprawdzę czy ruszy dziex

A w programach nie znajde resolvour tylko ręcznie ?
Odpowiedz
#6
zainstaluj nasze repo i powinno automatycznie zaciągnąć resolver By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dzięki poszło hula. A takie jedno pytanko jeszcze korzystając z okazji. Do czystego kodi najlepsza skórka ta najstarsza najzwlykleisza?
Odpowiedz
#8
(08-05-2019, 01:01 PM)Lux 123456 napisał(a): Do czystego kodi najlepsza skórka ta najstarsza 

Ja dla czystego  spokoju odpowiem...tak dla Ciebie ta skórka będzie najlepsza, może teraz choć na chwilę, przestaniesz zawracać gitarę  [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz
#9
Dzięki za info już lecę pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości