Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z odtwarzaniem
#1
Siema wtyczka videopenny wybieram źródło np vidoza wtyczka ogólnie ma mały wybur źródeł ale jakiego bym nie wybrał to nie idzie oglądnąć żadnego serialu bo tnie i nie chce zabardzo pasek buforu iść ?? dodam że internet mam dobry.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Poczytaj jak ustawić pamięć cache w kodi.
Działa na filmy, ale nie na TV.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Jest jeszcze wtyczka, która pomoże Ci zrobić to automatycznie.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Ok dzięki za info zainstalowałem te wtyczkę tylko jak ją ustawić? Są tam ustawienia
Odpowiedz
#4
Pamiętaj by uruchomić kodi przed jakimkolwiek programem na urządzeniu (tzn włącz TV lub urządzenie, na którym masz zainstalowane KODI i od razu uruchom kodi. Dotyczy to tylko tego razu kiedy będziesz ustawiał bufor pamięci cache.)

Uruchom wtyczkę i wybierz z listy

Bufering size (coś takiego)

Program sprawdzi ile masz wolnej pamięci ram i wyświetli optymalną pamięć do użycia.
W okienku komunikatu wybierz.

Optimal size (coś w ten deseń)

Wtyczka napisze plik ustawień i poprosi o reset KODI.

Potwierdź wybierając OK

Zamknij Kodi i i uruchom ponownie.

Bufor cache zostanie zoptymalizowany i program uruchomi się z nowymi ustawieniami.
Nie musisz tego robić za każdym razem. Wystarczy raz, chyba, że zauważysz ponownie problem z buforowaniem filmów.

Jeśli to nie pomoże, to niestety wina leży po stronie źródeł, tzn. zbyt wolno odpowiadają.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
Ok dziękuję za informację
Odpowiedz
#6
Dzięki działa lepiej nie zamula już tak zainstalowanie tej wtyczki pomogło ??
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(09-05-2019, 12:35 PM)Lux 123456 napisał(a): Dzięki działa lepiej nie zamula już tak zainstalowanie tej wtyczki pomogło ??

A to chyba ty wiesz czy pomogło czy nie. Zaczynam się zastanawiać czy rozumiesz znaczenie znaku zapytania.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Może pisał w euforii zadowolenia. Wybaczmy mu

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
Sorry za ten znak zapytania ale gdy daje emotikony wybieram np buzke to po kliknięciu enter zostawia znak zapytania niewiem co jest grane
Odpowiedz
#10
Z tymi darmowymi streamami jest właśnie problem taki, że obcinają transfer do poziomu 150-170KB/s, więc możemy nawet posiadać internet 300Mb/s, ale hosting podetnie nam skrzydła.
300Mb = 38400KB/s
W sumie ciekawi mnie czy transfer jaki oferują hostingi same dostosowują się do rozmiaru materiału wideo i jego długości, czy jest to wartość stała.
Mozliwe że stała, bo i tak większość odcinków seriali waży tam po 400-500MB a filmy ~1GB
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości