Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy box
#11
To i ja dorzucę swoje 3 grosze..
Mi Box S ma jedną dla mnie wadę - brak wyjścia spdif Sad a x96max je ma. Za to x96max ma procek s905x2 - a na niego nie ma coreelec - bez którego nie wyobrażam sobie korzystania z kodi.
Na coreelec na HBO Go pójdzie bez problemu w 1080. Netflix - owszem nie, jedynie 720p. Ale nie oszukujmy się - do seriali potrzebne 720p? Ja ostatnio ze względu na fakt iż 3 seriale które oglądamy miały problem z płynnością na 720p (tak, to też jest możliwe - następował brak synchronu) przerzuciłem się na jakość SD w netflixie - jak dobrze poustawiałem kodeki to praktycznie różnicy nie widać. Wszak serial i tak przy prasowaniu lub przy piwku leci...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(15-05-2019, 08:00 AM)farben napisał(a):  Życie staje się prostsze Smile

I tym optymistycznym akcentem, wszyscy wszystkim życzą wyłącznie miłych wrażeń, przy korzystaniu z wybranego sprzętu, amen [Obrazek: c036.gif]
Odpowiedz
#13
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.


Mam już kierunek, poczytam jeszcze o proponowanych box'ach i dokonam zakupu.

Dam później znać czy dobrze wybrałem Smile

Pozdrawiam.

Jeśli ktoś chce coś dodać od siebie to chętnie jeszcze posłucham.
Odpowiedz
#14
Mam Mi boxa 4k s i często mi się zdarza że muszę potraktować go wtyczką z prądu ponieważ spowolniony jest internet i zaczyna go mulić
Odpowiedz
#15
To może i ja coś od siebie dodam miałem Mi Box oczywiście miałem problemy z włączaniem urządzenia po dłuższej przerwie z pilota jak i z zawieszaniem się sporadycznie, po zmianie kabla hdmi i TV na nowszy problemy wszystkie zniknęły, jednak i tak pozbyłem się i kupiłem nvidie shield, która mimo swojej ceny, jestem bardzo zadowolony.
Używam też h96 pro plus w innym pomieszczeniu z wygranym coreelec na karcie sd z dokupionym pilotem żyroskopowym i muszę przyznać że również spełnia moje oczekiwania, wybór jest dość duży dostępnych urządzeń i każdy ma swoje wady i zalety.
Odpowiedz
#16
(15-05-2019, 11:24 AM)jachu76 napisał(a): Mam Mi boxa 4k s i często mi się zdarza że muszę potraktować go wtyczką z prądu ponieważ spowolniony jest internet i zaczyna go mulić

z tego co pamiętam pomaga włączenie CEC.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Na pewno pomaga nie usypianie boxa pilotem Smile
Odpowiedz
#18
eetam. Po to jest usypianie, żeby usypiać. Wink
Odpowiedz
#19
A czy ktoś może miał coś takiego ?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
(16-05-2019, 05:47 AM)jachu76 napisał(a): A czy ktoś może miał coś takiego ?

Nie miał, i nigdy miał nie będzie...cieniutkie parametry, jak sprzed dekady, zdecydowanie za mało pamięci tylko 2GB/8GB, moduł WIFI tylko 2.4GHz, USB tylko 2.0, post LAN tylko  100 Mbit/s [Obrazek: k020.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości