Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy box
#21
Mam tego xiaomi mi box 4k s ale mnie denerwuje , z 2x muszę go zresetować bo muli , chcę kupić coś porządniejszego alby już chodziło lecz sam już nie wiem który wybrać...
mógł być coś polecić ? nie zależy mi na Netflixie...
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Odpowiedz
#23
(16-05-2019, 06:33 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(16-05-2019, 05:47 AM)jachu76 napisał(a): A czy ktoś może miał coś takiego ?

Nie miał, i nigdy miał nie będzie...cieniutkie parametry, jak sprzed dekady, zdecydowanie za mało pamięci tylko 2GB/8GB, moduł WIFI tylko 2.4GHz, USB tylko 2.0, post LAN tylko  100 Mbit/s [Obrazek: k020.gif]

I stawiasz na tym coreelec i zapominasz o wszelkich problemach.

(16-05-2019, 06:46 AM)jachu76 napisał(a): Mam tego xiaomi mi box 4k s ale mnie denerwuje , z 2x muszę go zresetować bo muli , chcę kupić coś porządniejszego alby już chodziło lecz sam już nie wiem który wybrać...
mógł być coś polecić ?   nie zależy mi na Netflixie...

Skoro nie zależy - instaluj coreelec - zapomnisz o większości problemów.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#24
ale czy na tym xiaomi mogę zainstalować coreelec ?
Odpowiedz
#25
Nie wiem - ale można to sprawdzić - pen + coreelec - nic się nie instaluje, odpala się z pena. Więcej informacji masz tu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#26
Na miboxie nie da się uruchomić COREELEC.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
u.... nie wiedziałem - kiszka kompletna - ja sobie nie wyobrażam bez coreelec...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#28
Odpowiedz
#29
Do Coreelec te 2gb pamięci operacyjnej spokojnie wystarczy i szybkie łączę. Po co przepłacać.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#30
(16-05-2019, 07:51 AM)DenDy napisał(a): Sam od około 2 lat mam pudło z 1GB ram na którym odpalony jest CE (wcześniej LE) i ani razu nie miałem problemów.
Port USB 2.0 i co z tego? Lan 100Mbit/s jest wystarczający do płynnego odtwarzania materiałów full hd.

Nie każdy jest maniakiem Coreelec, a gdzie 4K, na szczęście żyjemy już w czasach gdzie minimalizm oparty na każdej wydawanej złotówce, jest już tylko mglistym wspomnieniem, a nie zadawalać się byle dziadostwem, ciesząc się że przecież działachcieć to mieć  [Obrazek: e020.gif]

A w ogóle to jesteśmy już głęboko zakorzenieni w XXI wieku, ludzie codziennie w kosmos latają, i uwierz wreszcie, ziemia jest naprawdę okrągła [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości