Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy box
#31
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - 200 zł (choć jak go wyrwałem w promocji za 115) - 2/16 - spdif który działa, hdmi-cec które działa - 0 problemów z filmami. Jedyna wada - czasem się ciut grzeje - ale dziurki w obudowie rozwiązały problem - na lato włożę mu normalny radiator (obecnie jest plytka).
na Coreelec - demon
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(16-05-2019, 08:05 AM)Łonogrzmot napisał(a): Nie każdy jest maniakiem Coreelec, a gdzie 4K, na szczęście żyjemy już w czasach gdzie minimalizm oparty na każdej wydawanej złotówce, jest już tylko mglistym wspomnieniem, a nie zadawalać się byle dziadostwem, ciesząc się że przecież działachcieć to mieć  [Obrazek: e020.gif]

No tak... bo z góry zakładasz, że każdy ma telewizor obsługujący 4k i korzysta z serwisów oferujących materiały 4k bądź używa torrentów.
Odpowiedz
#33
(16-05-2019, 08:18 AM)DenDy napisał(a): No tak... bo z góry zakładasz

Absolutnie nic nie zakładam, zresztą co Ja tam wiem, świata nie widzę poza własną jaskinią [Obrazek: k045.gif]

Okay, pośmialiśmy się, co do sprzętu, wolna wola, wolny wybór, hasło zawsze uniwersalne i bez zgrzytów  [Obrazek: e030.gif]
Odpowiedz
#34
dokładnie na mi box nie da sie odpalic coreelec bo ma blokade + brak optycznego u mnie dyskwalifikuje. U mnie beelink dwuletni S905, 2/16 od dwóch lat najpierw librelec teraz coreelec...stabilny jak skała żadnych problemów. Działa uśpianie , włączanie wyłączanie z pilota... z netfixa nie korzystam z wiadomych powodów Smile. zresztą androida na nim usunąłem bo po co mi...
Odpowiedz
#35
A czy np na Beelink GT - King odpalę coreelec ?
Odpowiedz
#36
(16-05-2019, 10:17 AM)jachu76 napisał(a): A czy np na Beelink GT - King odpalę coreelec ?

Na ten moment jedynym obsługiwanym sprzętem na CPU S922X jest Odroid N2.
Więc póki co odpowiedź brzmi nie - ale to się zmieni w przyszłości.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Nie. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#38
Odpowiedz
#39
Widział ktoś ten ranking: wygrywa Odtwarzacz Multimedialny Ferguson FBOX ATV - smart tv box By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości