Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 18.2 NFS okładki
#11
Więc tak... nie da się... ale... ale pracuję nad tym w swojej modyfikacji (jeszcze niedostępna wersja) - meny przeniosłem - podmenu też się ładnie ustawiło, ale walczę z podkategoriami wyświetlanymi w miejscu widgetów. I jeszcze dużo poprawek... - może przy wersji 1.5 wyjdzie Smile (obserwuj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.- ale mówię - to dla mnie i dla rodziny)
na lewą stronę da się w aura-mod - bardzo podobna skórka, ale w kilku miejscach zbyt cukierkowa i niekonsekwentna w kolorystyce/czcionkach:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Wooh no i pięknie, będę obserwował twój projekt.
Przyzwyczaiłem się do eminence 2 mod'a którego poleciłeś szmat czasu temu przez co górne menu w Aura jakoś niezbyt mi podchodzi.
Dzięki za info Smile
Odpowiedz
#13
Mnie eminence mod2 wkurzał tymi przewijającymi się widgetami... a do górnego menu się przyzwyczaiłem - jest to dość fajnie "ujednolicone" w aura.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Jak dodać tą skórkę Aura? Trzeba pobrać?
Odpowiedz
#15
Tak. Jest w oficjalnych repozytoriach kodi. Wejdź w ustawienia - interfejs - skóra - pobierz więcej.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
Mam skórę ale co dalej jak to edytować abym miał FILMY, SERIALE, PROGRANY TV itp?...
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Ustawienia - ustawienia skóry - startt - dostosuj menu główne - a reszta intuicyjnie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości