Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetowa.tv
#11
dzięki
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Czym różni się oglądanie internetowa.tv normalnie przez wtyczkę wideo, a zakładką Telewizja opisaną tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ?
Odpowiedz
#13
(05-06-2019, 06:00 AM)koper napisał(a): Czym różni się oglądanie internetowa.tv normalnie przez wtyczkę wideo, a zakładką Telewizja 

W duzym skrócie myślowym, w sumie niczym, finalnie użytkownik w obydwu rozwiązaniach widzi ten sam odtwarzany, wybrany materiał [Obrazek: k045.gif]

Druga alternatywa, niesie z sobą dobrodziejstwo opisów programów wynikające  z EPG [Obrazek: k020.gif]
Odpowiedz
#14
Dałem PVR IPTV Simple Client potem zainstaluj (bo nie dało się dać konfiguruj) i teraz jak wchodzę w Telewizja to nie widzę tego, tylko Kanały, Przewodnik, Nagrania, Zadania itp. Co mam zrobić?
Odpowiedz
#15
(05-06-2019, 06:27 AM)koper napisał(a): Co mam zrobić?

Hmmmm, może jeszcze raz, powoli zapoznać się z poradnikiem, który masz w linkach powyżej [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
#16
"Z listy wybieramy PVR IPTV Simple Client" - wybrałem. Potem "Klikamy w Konfiguruj", ale ja nie mogłem bo miałem opcję tylko zainstaluj, więc dałem "zainstaluj" i teraz nie mam tego?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Wejdź w dodatki - > moje dodatki - > klienty telewizji
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
Dzięki. Działa! Mam to.
Odpowiedz
#19
W zakładce przewodnik w ustawieniach wtyczki.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
Dobra zrobiłem to dla WP Pilot. Można zrobić dla goldvod.tv? Jest jakiś poradnik domyślam się, że podobnie ale jeśli jest to poproszę. Niby wszystko mi działa, ale jak wchodzę w dodatek przez wideo to pisze, że "błąd wczytywania pliku EPG: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. sprawdź swoje połączenie lub konto premium"? Domyślam się, że dlatego że pisze, że strona nie istnieje, a ja dodałem bo tam była opcja WP Pilot  w ustawieniach? Dobra widzę, że jest opcja GoldVOD. Mam pytanie: mam to robić na tamtych ustawieniach? Jak dodać drugie konto do tej Telewizji?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości