Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetowa.tv
#31
Generalnie korzystam z listy m3u w m-TVGuide ale wspominany problem występuje wszędzie , wtyczka internetowa IPTV Kodi ,PVR Simple Client . TV box połączony po kablu internet utrzymuje stałą prędkość 30 MB/s , właśnie co niedawno zmieniłem dostawce netu . Działa GoldVOD listy m3u a internetowa zacina w ciągu dnia mniej wieczorem więcej . Tak się składa że przez miesiąc mam jeszcze aktywny internet od poprzedniego dostawcy i to samo . Mam dwa TV Boxy obydwa 5.1 Zoomtak T 8 H i Octa Core i na obydwóch urządzeniach ten sam efekt .
Dzięki za odp pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(10-06-2019, 01:15 PM)waldi22 napisał(a): internetowa zacina w ciągu dnia  mniej wieczorem więcej 

waldi22 napisał(a):wykupiłem premium na 7 dni

Ale sytuację masz "komfortową ", krótki okres, próby zrobione, jest jasność  [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#33
Ja mam z internetowa podobne jaja ,internet po kablu a czy na wtyczce czy poprzez pvr klient zacina i artefakty (częściej się niestety nie da oglądać ) na wp pilot jak najbardziej ok
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#34
Tutaj wygląda na problem kodeka, używasz Kodi na Androidzie? Włącz akcelerację sprzętową w ustawieniach odtwarzacza w Kodi.
Dla pewności jeszcze możesz sprawdzić listę w programie Perfect Player do pobrania ze sklepu google.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#35
Odpowiedz
#36
Akcelerację miałem włączona , co do kontaktu z internetowa to pisałem kilka razy ale efekt dla mnie był żadny ...niestety dalej to samo
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Cześć.
Możecie mi pomóc?
Co muszę wpisać w logach kanałów w konfiguracji iptv dla internetowa.tv?
Mam m3u - i adres internetowy
Mam epg - i adres internetowy
a loga?? które to jest? Huh 
pozdrawiam
Odpowiedz
#38
W loga nic nie musisz wpisywać, ustaw tylko tak jak na zdjęciu z poradnika: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#39
Odświeżę temat,
czy udało się komuś rozwiązać ten problem?
Przez wtyczkę od mbebe internetowa tv działa normalnie, w PVR Sample Client ścina coś 15 sekund bez względu na to, jaka pora dnia, kontakt z supportem zerowy, stracone pieniądze, sprawdzałem chyba na wszystkim, na czym mogę tylko Kodi zainstalować i wszędzie ten sam problem.
Odpowiedz
#40
(12-03-2021, 06:41 PM)przemciol napisał(a): Odświeżę temat,
czy udało się komuś rozwiązać ten problem?
Przez wtyczkę od mbebe internetowa tv działa normalnie, w PVR Sample Client ścina coś 15 sekund bez względu na to, jaka pora dnia, kontakt z supportem zerowy, stracone pieniądze, sprawdzałem chyba na wszystkim, na czym mogę tylko Kodi zainstalować i wszędzie ten sam problem.
Potwierdzam... od jakiegoś czasu przez wtyczkę IPTV kicha - buffer co kilkanaście sekund nie da się nic oglądać - akurat bardziej mi zależy by to działało przez IPTV niż przez ich wtyczkę ale nie ma innego wyjścia... trochę wtopa bo akurat wykupiłem u nich na 3 mce i teraz żałuje... kiedyś też pisałem do nich by odnowili wtyczkę do nowego kodi 19 ale nic nie słychać... support = ZERO - byle by kasa się zgadzała a ty się bujaj z problemami... Sprawdzałem na kodi 19 i na 18.9 efekt ten sam  można śmiało założyć ze internetowa przestała działać poprzez IPTV Simple... nie sądzę by to było winą IPTV tak jak tak samo się zachowuje na różnych wersjach tej wtyczki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości