Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetowa.tv
Generalnie korzystam z listy m3u w m-TVGuide ale wspominany problem występuje wszędzie , wtyczka internetowa IPTV Kodi ,PVR Simple Client . TV box połączony po kablu internet utrzymuje stałą prędkość 30 MB/s , właśnie co niedawno zmieniłem dostawce netu . Działa GoldVOD listy m3u a internetowa zacina w ciągu dnia mniej wieczorem więcej . Tak się składa że przez miesiąc mam jeszcze aktywny internet od poprzedniego dostawcy i to samo . Mam dwa TV Boxy obydwa 5.1 Zoomtak T 8 H i Octa Core i na obydwóch urządzeniach ten sam efekt .
Dzięki za odp pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:

(06-10-2019, 01:15 PM)waldi22 napisał(a): internetowa zacina w ciągu dnia  mniej wieczorem więcej 

waldi22 napisał(a):wykupiłem premium na 7 dni

Ale sytuację masz "komfortową ", krótki okres, próby zrobione, jest jasność  [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
Ja mam z internetowa podobne jaja ,internet po kablu a czy na wtyczce czy poprzez pvr klient zacina i artefakty (częściej się niestety nie da oglądać ) na wp pilot jak najbardziej ok
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Tutaj wygląda na problem kodeka, używasz Kodi na Androidzie? Włącz akcelerację sprzętową w ustawieniach odtwarzacza w Kodi.
Dla pewności jeszcze możesz sprawdzić listę w programie Perfect Player do pobrania ze sklepu google.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!

[Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
(06-25-2019, 12:07 PM)kwiczol napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Napisz do nich podaj ID konta i zgłoś problem . Ja napisałem ,zmienili mi serwer . W tej chwili jest o niebo lepiej właściwie  problem jest tylko z kanałem Planete+ klatko-wanie i pikselowanie jak u ciebie . Niestety nie pomaga Perfect Player , IPTV, iPVR Simple Client w KODI . Easy Advanced Settings i ustawienie bufora akurat w tym przypadku nie dało nic  .  Na PC wgrałem KODI 18,2 i to samo , to jednak problem dostawcy . Ale kontakt i zamiana serwera pomogła ogromnie .
Pozdrawiam
Odpowiedz
Akcelerację miałem włączona , co do kontaktu z internetowa to pisałem kilka razy ale efekt dla mnie był żadny ...niestety dalej to samo
Odpowiedz
REKLAMA:

Cześć.
Możecie mi pomóc?
Co muszę wpisać w logach kanałów w konfiguracji iptv dla internetowa.tv?
Mam m3u - i adres internetowy
Mam epg - i adres internetowy
a loga?? które to jest? Huh 
pozdrawiam
Odpowiedz
W loga nic nie musisz wpisywać, ustaw tylko tak jak na zdjęciu z poradnika: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!

[Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości