Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aeon MQ7
#21
A ja mam problem z tą wtyczką, bo nie widzę nic w zakładce dodatki. Jakieś rozwiązanie?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

A ja mam problem z tą skórką bo nie widzę nic w zakładce dodatki. Jakieś rozwiązanie?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Dodatkowo nie są skonfigurowane. Po prostu. Można skonfigurować w/g własnego uznania.
Elementy menu na stronie głównej mozna on/off a inne dokładać. Można dokładać elementy submenu jako cala wtyczkę albo menu z konkretnej wtyczki. Można w submenu łączyć elementy pochodzące z różnych wtyczek. Jakbyś chciał mieć element menu np Kids i w submenu dojścia do różnych źródeł z różnych wtyczek

No i strzałka w górę w głównym menu i mozesz dołożyć widget, predefiniowany albo wlasny

Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#23
Tak wiem, już do tego doszedłem Smile. Dzięki

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#24
Hm a jak ogarnąć polskie znaki różni się czcionka polskich znakow od reszty da się coś z tym zrobić?
Odpowiedz
#25
@danielmepps@gmail.com musiałbyś znaleźć czcionkę z polskimi znakami.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#26
Witam. Mam mały problem z tą skórką. Próbuję skonfigurować real debrid i nie mam pojęcia jak zainstalować / skonfigurować URL Resolver. Czy ktoś wie jak włączyć zaawansowane ustawienia w dodatkach? Dzięki za pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Oooo, skórka nie ma nic do tego. Ustawienia maja 3 poziomy szczegółowości. Podstawowe , zaawansowane, eksperckie. Wybierz poziom Eksperckie i w URL resolver autoryzuj urządzenie z real debrid. Chociaż wydawało mi się że to nawet w podstawowym widoku jest.

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#28
(15-11-2017, 03:26 AM)ddarek65 napisał(a): Oooo, skórka nie ma nic do tego. Ustawienia maja 3 poziomy szczegółowości. Podstawowe , zaawansowane, eksperckie. Wybierz poziom Eksperckie i w URL resolver autoryzuj urządzenie z real debrid. Chociaż wydawało mi się że to nawet w podstawowym widoku jest.

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka

Niestety nie mogę się doszukać jak zmienić ustawienia na eksperckie. Co do url resolvera to sobie poradziłem, było z tym troszkę zabawy jednak na końcu się udało wszystko skonfigurować.
Odpowiedz
#29
Odpowiedz
#30
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości