Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z buforowaniem materiałów video
#1
Cześć,

Korzystam z Kodi 17.6 na systemie LibreELEC. Posiadam internet o prędkości 14 mb/s w tym konto Real Debrid wraz z wtyczką Exodus Redux czy też FanFilm. Mam problem z buforowaniem materiałów video. Nie rozumiem, dlaczego niektóre filmy ładują się poprawnie z ładującym się buforem a niektóre wcale i przycinają ? 
Posiadam 2 GB ramu w swoim sprzęcie i wykorzystałem te pamięć pod poradniki w stylu :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Korzystam z takiego rozwiązania, niestety nadal spora część materiałów nie buforuję - gdzie linki są w wersji premium poprzez Real Debrid - powinny działać zdecydowanie lepiej.  Zdarza się, że dany film łapie bufor i leci, jednak jest to rzadkie.

Czy ktoś wie o co chodzi ?  Zna rozwiązanie problemu ? 

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Podaj pomiar prędkości speedtest po przez kodi aby wykluczyć problem niskiej prędkości. Druga sprawa to że w weekendach hostingi są bardziej przeciążone z wiadomych powodów także nawet RD może niewiele pomóc.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
14 Mbps to nie za wiele, jeśli odtwarzacz plik o dużym rozmiarze to nie dziwne, że buforuje.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(19-05-2019, 06:19 PM)zm1c4l napisał(a): Podaj pomiar prędkości speedtest po przez kodi aby wykluczyć problem niskiej prędkości. Druga sprawa to że w weekendach hostingi są bardziej przeciążone z wiadomych powodów także nawet RD może niewiele pomóc.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Pomiar jest O.K kilka dni temu był robiony to leci z max prędkością łącza. Analizując mój problem, podejrzewam, że nie jest to przyczyna niskiej prędkości sieci a problemu buforowania - pytanie : dlaczego raz daję radę a w wielu przypadkach wcale nie buforuje ?  Dodam również :  Wcześniej działałem na starszej wersji LibreELEC z Kodi 17.3 i z tego co pamiętam nie było takich problemów, teraz im wyższa wersją do 18 same problemy z tym.  Wrócić już nie wrócę, gdyż ostatnio instalowałem ich wersje 17.3 to już nie jest to samo - widać, ze dłubali w kodzie..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości