Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do obsługi kilku list m3u
#41
W każdym Kodi zadziała
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
(12-07-2019, 06:22 PM)mjw napisał(a): W każdym Kodi zadziała

Hmm no u mnie jakos nie zadzialalo Sad
Tzn zainstalowalem rytec downloader, odpalilem, ustawilem z kodem 3025, wybralem Polske, Niemcy i UK, naciskam manual download i... no niby mowi ze sciagnal ale potem ide do /sdcard foldera ktory wybralem w ustawieniach i nic tam nie ma... ?
Odpowiedz
#43
U mnie poszło bez problemu. Jednak ta druga wtyczka wydaje się lepsza spróbuj IPTV Merge od z repo Matta, które też wyżej podałem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#44
IPTV merge mi zadzialal, ale nie do konca - tzn, problem jest taki ze mam dodana jedna playliste (w ktorej sa wszystkie kanaly) i trzy rozne linki z EPG data (w formacie .gz), no i jak robie merge to niby wszystko robi itd ale na koniec jak odpalam liste kanalow to EPG jest tylko na polskich kanalach, a na np, niemieckich ktore maja ta sama nazwe (animal planet etc) pokazuje sie polskie epg info. Cos chyba nie robi faktycznie 'merge'?

Juz widze w czym jest problem, moj niemiecki epg ma "DE" dodane do kazdego kanalu", cos z tym musze wymyslic Wink
Odpowiedz
#45
No robi merge tylko nazwy kanałów muszą być dopasowane do nazw w epg. To już musisz listę m3u odpowiednio sobie przygotować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#46
(20-05-2019, 11:26 PM)Jaca napisał(a): Pvr Simpme Kodi  / Android i Windows nie testowałem innych platform

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<addon
  id="pvr.iptvsimple2"
  version="3.5.7"
  name="PVR IPTV Simple Client 2"
  provider-name="nightik">
  <requires>
<import addon="kodi.binary.global.main" version="1.0.13"/>
<import addon="kodi.binary.instance.pvr" version="5.10.3"/></requires>
  <extension
    point="xbmc.pvrclient2"
    library_windows="pvr.iptvsimple.dll"/>
  <extension point="xbmc.addon.metadata">

w pliku addon.xml zmieniamy nazwy np. 

pvr.iptvsimple na pvr.iptvsimple2

PVR IPTV Simple Client na PVR IPTV Simple Client 2

pvr.iptvsimple.dll na pvr.iptvsimple2.dll (ocjonalnie nie ma potrzeby)

plik nazywamy [b]pvr.iptvsimple2 i pakujemy do zip / i zainstaluj gotowe / podaj liste do 2 pvr i to wszystko[/b]
[b]nie można robić wersji w windows na android i odwrotnie (ale to chyba wiadomo)

[/b]
Próbowałem bez powodzenia Twojego sposobu na Windows 7, Kodi 18.8, Pvr IPTV Simple Client 3.9.8. Możesz sprawdzić, czy ten tweek nadal działa? Czy utworzony plik [b]pvr.iptvsimple2.xml [/b]pakaujesz do zip z instalką wtyczki, czy osobno?
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości