Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do obsługi kilku list m3u
#31
(22-05-2019, 07:31 PM)Łonogrzmot napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Mam zapodane obydwie wersje EPG, xml oraz gz, też tak zrób [Obrazek: r010.gif]
Wrzuciłem obie wersje zgodnie z Twoją sugestią. Mam też opcje oznaczoną odnośnie pobierania epg. Niestety tylko mam jedno logo przy Comedy Central. Czyżby problem tkwił w czymś innym tj liście m3u, wersji PP na android lub czymś jeszcze innym?
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(23-05-2019, 04:40 AM)Bhangu napisał(a): Czyżby problem tkwił w czymś innym tj liście m3u,


mjw napisał(a):Porównaj nazwy kanałów z listy i z epg. Jeśli nazwy się będą pokrywać to loga też się pokażą wszędzie.

(22-05-2019, 09:57 AM)kash18 napisał(a): Aplikacja nadal jest rozwijana 

I chyba w ramach tego "rozwijania" TiviMate od rana nie działa, z listą która jeszcze wczoraj śmigała aż miło, pięknie pokazuje nazwy kanałów+opis z EPG, po kliknięciu na dowolną wybraną pozycję, wyrzuca komunikat: An error occurred: code 403 [Obrazek: a050.gif]

Z kronikarskiego obowiązku  dodam tylko, iż w Perfect Player ta sama lista jest odtwarzana bez najmniejszego problemu [Obrazek: r010.gif]

Lekiem na całe zło, okazało się odinstalowanie / zainstalowanie TiviMate na nowo, teraz wszystko znów jest good, a Ja się wyżywałem nawet na dostawcy, że być może coś namieszał z listą  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#33
U mnie jeśli chodzi o zgodność nazw kanałów to jest ok. Chyba muszę reinstalkę zrobić. Być może pomoże Smile
Odpowiedz
#34
Witam, zainstalowałem Perfect Player IPTV i co do smart IPTV przełącza o wiele dłużej kanały.....posiadam wersję pro..
jak ustawić logo kanałów w tym playerze ?
Odpowiedz
#35
(24-05-2019, 07:41 AM)jachu76 napisał(a): jak ustawić logo kanałów w tym playerze ?


Łonogrzmot napisał(a):Używam tylko jedynego, słusznego EPG od kodiwpigulce, w Ustawieniach => Zaawansowane => mam zaznaczone tylko => Pobierz przypuszczalne logo => tyle w temacie, żadna "automatyka", żadne "katalogi" nie tykane...


[Obrazek: edda08326a45916c.jpg]


mjw napisał(a):Porównaj nazwy kanałów z listy i z epg. Jeśli nazwy się będą pokrywać to loga też się pokażą wszędzie.
Odpowiedz
#36
(20-05-2019, 11:26 PM)Jaca napisał(a): Pvr Simpme Kodi  / Android i Windows nie testowałem innych platform

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<addon
  id="pvr.iptvsimple2"
  version="3.5.7"
  name="PVR IPTV Simple Client 2"
  provider-name="nightik">
  <requires>
<import addon="kodi.binary.global.main" version="1.0.13"/>
<import addon="kodi.binary.instance.pvr" version="5.10.3"/></requires>
  <extension
    point="xbmc.pvrclient2"
    library_windows="pvr.iptvsimple.dll"/>
  <extension point="xbmc.addon.metadata">

w pliku addon.xml zmieniamy nazwy np. 

pvr.iptvsimple na pvr.iptvsimple2

PVR IPTV Simple Client na PVR IPTV Simple Client 2

pvr.iptvsimple.dll na pvr.iptvsimple2.dll (ocjonalnie nie ma potrzeby)

plik nazywamy [b]pvr.iptvsimple2 i pakujemy do zip / i zainstaluj gotowe / podaj liste do 2 pvr i to wszystko[/b]
[b]nie można robić wersji w windows na android i odwrotnie (ale to chyba wiadomo)[/b]

Czy mógłbyś dokładniej opisać jak to zrobić na androidzie? Używam Raspberry Pi, chciałem zrobić sobie podwójny IPTV. Kiedyś czytałem na forum, że można zrobić to kopiując pliki użytkownika do drugiego katalogu i zmieniając tylko nazwę tego katalogu (ale nie wiem gdzie szukać tego, w addons nie mam IPTV). 
Co do Twojego wpisu próbowałem zrobić to na windows przez skopiowanie treści do notepada i zapisaniu jako pvr.iptvsimple2.xml i spakowaniu w zip o takiej nazwie. Oczywiście napisałeś, że to na Androidzie nie zadziała więc jak to zrobić na Androidzie? Próbowałem też łącząc się przez WinSCP i tam tworzyłem nowy plik xml i pakowałem go w zip ale też przy próbie instalacji pojawia się komunikat o "nieudanej próbie".
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Spróbuj tego:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Działa na kodi bez problemu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#38
Panowie, a w podobnej kwestii, czy macie jakis pomysl zeby miec rozne EPG zrodelka do jednej listy m3u? bo znajomy ma taka gdzie ma kanaly polskie i niemieckie, tyle tylko ze darmowe polskie EPG linki maja tylko guide do polskich kanalow. Cos mozna z tym poradzic czy jedyne wyjscie to znalezc jakiegos providera EPG ktory generuje jedne i drugie na tym samym serwerze?
Odpowiedz
#39
Wtyczka Rytec EPG Downloader pobiera pliki z EPG i tworzy pojedynczy plik By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i tutaj iptv merge: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#40
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości