Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ferguson FBOX ATV
#11
(22-05-2019, 09:58 AM)koper napisał(a): Możesz się jeszcze odnieść do tego co dopisałem to posta wcześniej?

Już wcześniej się odniosłem - wifi zawsze jest bolączką - nic nie zastąpi kabla.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
A czy ten produkt: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. nie będzie rozłączał Wifi i czy będzie bujać się KODI z internetowa.tv, sportowa.tv i FanFilm?
Odpowiedz
#13
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Telewizor jest obok komputera więc będzie dobre łącze jak sądzę, bo TV w innym pokoju odbiera Ok więc ten też powinien.
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
No widzę, że ten Android Smart TV Box X96 MAX co poleciłeś lepszy jest od Fergusona. Tylko ciutkę drogi, ale jak polecasz to chyba kupię. Dzięki.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(22-05-2019, 10:18 AM)koper napisał(a): ale jak polecasz to chyba kupię

Dla jasności, Ja tylko wskazałem zalecaną ściężkę konfiguracji , wybór konkretnego sprzętu, jest już wyłącznie po stronie świadomego konsumenta [Obrazek: e020.gif]

Jak już wreszcie nabędziesz w drodze zakupu, koniecznie nie zapomnij, podzielić się wrażeniami użytkowymi [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#18
Na pewno się podzielę. Z zasady lepiej kupić droższe, kupiłem ostatnio radio za 29zł na allegro, ale szajs i przymierzam się do jakiegoś w okolicy 200 zł.
Odpowiedz
#19
Przeczytałem gdzieś w necie, że nie można z penka instalować na TV w tym modelu: Android Smart TV Box X96 MAX?
Odpowiedz
#20
Skoro gdzieś przeczytałeś to tam pisz. Nie wiadomo co chcesz instalować z penka na TV
Poza tym - z boxa nigdy nie zainstalujesz nic na TV. Z żadnego. Na TV zainstalujesz tylko to, na co ci producent TV pozwoli.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości