Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie znajduje źródeł. Sprawdzałem wszystkie wtyczki.
#1
Witam. Mam problem od jakiegoś czasu nie znajduje mi źródeł wyszukiwanych filmów i to się tyczy wszystkich zainstalowanych przezemnie wtyczek. Kodi mam zainstalowany na Xiaomi MIBOX. Przeprowadziłem przedwczoraj czystą instalacje i od nowa dodałem adresy repozytoriów (nowe aktualne z mają 2019) wtyczek z których korzystam. I co że zainstalowałem wtyczkę openmeta która miała wyszukiwać dostępne źródła w większości wtyczek bezpośrednio z okna wyboru filmu. Niby spore ułatwienie z jednej wtyczki przeszukiwać dostępne źródła szkoda tylko że każde wyszukiwanie kończy się powiadomieniem że nie znaleziono dostępnych źródeł. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Dodam że z zainstalowanych repozytoriów korzystam przeważnie z mbebe. Proszę również o sugestie z jakich działających wtyczek wy korzystacie. Pozdrawiam. Paweł.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
OpenMeta działa z wtyczkami takimi jak FanFilm, Seren, 13Clowns, Yoda itp. Więc żadna z repozytorium mbebe.
Wkrótce będzie możliwość połączenia OpenMeta też z filmwebbooster.

Podaj jakiś przykład tytułu, którego Ci nie wyszukuje.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
U mnie chodzi wpisałem na przykład Braveheart i znalazło 85 źródeł.
Odpowiedz
#4
@koper  - openmeta ci chodzi z wtyczkami od mbebe? Podaj konfigurację, bo dokonałeś normalnie cudu!

@Baksbaks niestety - dla wtyczek od mbebe nie da się zrobić jednej globalnej wyszukiwarki.
Openmeta obsługuje te, które wskazał @mjw . Natomiast FanFilm, z repozytorium PTWCollection całkiem fajnie działa - a wyszukiwanie filmów jest na podobnej zasadzie (wyszukuje prze zbazy trakt/imdb)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości