Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm wyrzuca z filmu jak chce się przewinąć do środka
siema mam problem da się jakoś go rozwiązać?
otóż załóżmy że chce obejrzeć film serial od środka bo tak skończyłem włączam daje na środek i mi wyrzuca do listy filmów odcinków Od czego to zależy
Odpowiedz
REKLAMA:

To nie ma nic wspólnego z fanfilmem. Jeśli już rozpocznie się odtwarzanie to rolę w 100% przejmuje kodi i system. Najprawdopodobniej występuje brak synchronizacji które twój system/kodi nie jest w stanie uciągnąć i dlatego wywala. Możliwe też że źródło uniemożliwia przewijanie. Musiałbyś podać logi
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Odpowiedz
no to z FalnFilmem mam inny kłopot nie chce przeskakiwać mi na kolejny odcinek automatycznie mimo że mam w ustawieniach ustawione auto odtwarzanie
a gdzie te logi sie znajdują? XD
Odpowiedz
system/users/nazwa użytkownika/ appdata/roaming/kodi
Odpowiedz
Thumbs Up 
(05-25-2019, 02:48 PM)grekuu napisał(a): no to z FalnFilmem mam inny kłopot nie chce przeskakiwać mi na kolejny odcinek automatycznie mimo że mam w ustawieniach ustawione auto odtwarzanie
a gdzie te logi sie znajdują? XD

Sorki że dopiero teraz - nie używam tej funkcji, ale sprawdź:
Fanfilm - ustawienia - Odtwarzanie - Autoodtwarzanie następnego odcinka serialu
-Autoodtwarzanie hostingów SD (chyba oba powinny być zaznaczone dla pełnej automatyki
Kodi - ustawienia - biblioteka - Wideo - odtwarzaj następne video automatycznie i tu ustaw odcinki/seriale.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Odpowiedz
Nie chciałem zakładać nowego tematu więc zapytam tu: Czy da się tak serial South Park tak ustawić żeby odtwarzał kolejny odcinek nie kolejne źródło, tylko na przykład sezon 1x1, potem 1x2 i tak dalej?
Odpowiedz
REKLAMA:

(06-05-2019, 01:30 PM)koper napisał(a): więc zapytam tu

Przecież wyżej @Tomek wyraźnie napisał => FanFilm => Ustawienia dodatku => Odtwarzanie => Domyślna akcja => ustawiamy Autoodtwarzanie => kilka linijek poniżej zaznaczamy, czyli kropeczka znajduje się po prawej stronie Autoodtwarzanie Hostingów SD => sprawdzamy kilkakrotnie poprawność wykonania wskazanych czynności => po chwili zadumy, klikamy po prawej stronie, u góry na dwie znajdujące się obok siebie literki OK => wracamy do materiału źródłowego i testujemy przedmiotowe ustawienia...

Nie wiem czy się sprawdzi, i mam to głęboko w ...[Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
No niestety dalej wczytało mi 1x1. No ale dobra trudno.
Odpowiedz
(06-05-2019, 02:34 PM)koper napisał(a): No niestety dalej wczytało mi 1x1. No ale dobra trudno.

Czyli nie odtworzył się z "automatu" kolejny, drugi odcinek sezonu pierwszego, po zakończeniu poprzedniego?...faktycznie "no trudno"  [Obrazek: a050.gif]
Odpowiedz
Niestety, ale to nie takie ważne - trudno.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości