Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telewizor z naziemną telewizją
#1
Mam taki problem. Mam 2 telewizory z multiroom z Multimedii LG i JVC. Na nich mam kablówkę, chcę kupić trzeci telewizor I podłączyć do niego zwykłą darmową telewizje cyfrową, bo 3ciego multiroom nie da się. Jest to możliwe? Jeśli mam kablówkę równocześnie mieć naziemną? Bo doszedłem do wniosku, że lepiej kupić 32 cale TV Android za ok. 1000zł niż kupować przystawkę za prawie 400zł.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(28-05-2019, 10:08 AM)koper napisał(a): Bo doszedłem do wniosku, że lepiej kupić 32 cale TV Android za ok. 1000zł 

"Genialne w swojej prostocie"  [Obrazek: g070.gif], w akcie desperacji, decydując się na taki złom do katowania oczu, wybrany ezgemplarz będzie miał zaimplementowany tuner DVB-T, wystarczy zwykła antena, z której końcówkę kabla umieszczamy w takim małym, okrągłym wtyku, zlokalizowanym na przeciwległym do powierzchni ekranu elemencie obudowy...
Oczywiście równoległe, można się posiłkować aplikacjami typu WP Pilot, celem urozmaicenia oferty kanałowej.

Nie chce mi się szukać, jaki to model TV 32 cale, oferuje jednocześnie obraz w jedynej słusznej dla tego rozmiaru, oraz oczu rozdzielczości Full HD, oraz pełny AndroidTV  [Obrazek: n010.gif]
Odpowiedz
#3
Może być niepełny Android TV?
Odpowiedz
#4
(28-05-2019, 07:32 PM)koper napisał(a): Może być niepełny Android TV?

Tak, rodzaj "substytutu"  tego systemu, stworzony na potrzeby marketingowe, w odniesieniu do pseudo funkcji Smart TV, w tak tanim segmencie sprzętu TV...słowo "pełny" ma przełożenie wyłącznie, na rzeczywiste oprogramowanie wprost od firmy Google, noszące nazwę Android TV.
Odpowiedz
#5
Czyli radzisz kupić Boxa?
Odpowiedz
#6
Tak jak radzimy w 99% przypadków. Zaraz padnie pytanie... "A jakiego itp itd". Już ci Łonogrzmot odpowiedział w którymś wątku.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości