Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvone1111
#1
Działają wam kanały sportowe we wtyczce: tvone1111?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(29-05-2019, 04:27 PM)koper napisał(a): Działają wam kanały sportowe we wtyczce: tvone1111?

Oczywiście że tak, sprawdzone losowo na kanałach beIN Sports USA, Arena Sport 2, Super Sports 1, Nile Sport
Odpowiedz
#3
Jeśli naprawdę Ci chodzi to poradz coś, czemu u mnie nie chodzi? Mi mieli mieli i nic się nie dzieje, może one mają jakieś ograniczenia geograficzne?
Odpowiedz
#4
(29-05-2019, 05:15 PM)koper napisał(a):  czemu u mnie nie chodzi? 

Nie wiem, i nie chcę wiedzieć, odinstalowałem tą wtyczkę, nie ma tam wybitnie NIC, co by mnie mogło zainteresować, trzeba ją traktować w kategoriach folkloru, na czele w tym sportem, w wersjach językowych "wieża Babel ", tak byś nie ogarnął, wtyczka była w wersji RACC - 11

koper napisał(a):poradz coś

Daj sobie wreszcie spokój, motasz się okrutnie pomiędzy różnymi egzotycznymi, wielojęzycznymi wtyczkami, sam widzisz że zagadnienie Cię wybitnie przerasta, korzystaj z pewnych, działających w miarę źródeł typu Sport365, a jeszcze lepiej kup dostęp do jakiegoś serwisu lub wtyczki m3u, postaraj się treść którą przed momentem przeczytałeś, jakimś cudem przyswoić, rozważyć w swoim rozumku, a teraz finalnie dziecko drogie , bądź uprzejmy zastosować się do poniższego "znaku"...

[Obrazek: f0e6b9c4ba0e7c3f.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości