Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kodi 18.2 brak domyslnych wtyczek
#1
Witam serdecznie
Próbowałem zainstalowac pvr simple client wg. poradnika "Jak skonfigurować dodatek PVR IPTV Simple Client z Internetowa.tv w Kodi 17 i 18" ale przenigdzie nie mam tych domyślnych  wtyczek ktore  powinny byc zainstalowane razem z kodi, jak klikam telewizja-przejdz do przegladarki dodatkow mam pusta liste
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zainstaluj z repozytorium/ Kodi Add-on repository/ Klienty Telewizji/ PVR IPTV Simple Client. Lub jak masz LibreELEC to :
Zainstaluj z repozytorium/ LibreELEC Add-on/ Klienty Telewizji/ PVR IPTV Simple Client.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
(02-06-2019, 04:29 PM)sky02 napisał(a): Zainstaluj z repozytorium/ Kodi Add-on repository/ Klienty Telewizji/ PVR IPTV Simple Client. Lub jak masz LibreELEC to :
Zainstaluj z repozytorium/ LibreELEC Add-on/ Klienty Telewizji/ PVR IPTV Simple Client.
Pozdrawiam.

niestety w Kodi Add-on repository nie ma wogole opcji klient telewizji.
Odpowiedz
#4
(02-06-2019, 05:09 PM)golem22 napisał(a): niestety w Kodi Add-on repository nie ma wogole opcji klient telewizji

Jaja sobie z poważnych ludzi robisz => Kodi => Dodatki => symbol lewy górny róg => Menedżer dodatków => Zainstaluj z repozytorium => Kodi Add-on repository => wybieramy z listy Klienty telewizji => naciskamy OK => wybieramy z listy PVR IPTV Simple Client
Odpowiedz
#5
(02-06-2019, 05:22 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-06-2019, 05:09 PM)golem22 napisał(a): niestety w Kodi Add-on repository nie ma wogole opcji klient telewizji

Jaja sobie z poważnych ludzi robisz => Kodi => Dodatki => symbol lewy górny róg => Menedżer dodatków => Zainstaluj z repozytorium => Kodi Add-on repository => wybieramy z listy Klienty telewizji => naciskamy OK => wybieramy z listy PVR IPTV Simple Client

kolego nie nie robie sobie jaj. Niestety brak tej opcji u mnie co rowniez mnie bardzo dziwi i zabardzo nie wiem jak rozwiazac ten problem moze dlatego ze pobralem dedykowane kodi dla raspbiana. chybe bez odinstalowania i zainstalowania wersji z innej lokalizacji sie nieobejdzie
Odpowiedz
#6
(02-06-2019, 05:32 PM)golem22 napisał(a): moze dlatego ze pobralem dedykowane kodi dla raspbiana

Fakt że prowadzisz eksperymenty na jakimś dziadostwie, to jedno...a dwa, żeby Kodi było tam w wersji okrojonej z jednej ze swoich podstawowych funkcji, jak klienty telewizji, to wręcz nie do wiary [Obrazek: a045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(02-06-2019, 05:42 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-06-2019, 05:32 PM)golem22 napisał(a): moze dlatego ze pobralem dedykowane kodi dla raspbiana

Fakt że prowadzisz eksperymenty na jakimś dziadostwie, to jedno...a dwa, żeby Kodi było tam w wersji okrojonej z jednej ze swoich podstawowych funkcji, jak klienty telewizji, to wręcz nie do wiary [Obrazek: a045.gif]

To RPI służy jako radio internetowe w kuchni i próbuje wycisnąć coś więcej z tego ustrojstwa skoro można. Generalnie funkcja telewizji jest ale brak jest repozytoriow do telewizji.
Narazie próbuje zainstalować simple client'a z innego repo ściągniętego
Odpowiedz
#8
sudo apt-get install kodi-pvr-iptvsimple


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości