Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kreskóweczki
#1
Witam, mam pytanie odnośnie dodatku "kreskóweczki" próbuję ja pobrac ( zainstalować) ale ciągle wyskakuje mi błąd.Czy to jest problem z moim Kodim czy ogólne z tym dodatkiem? Dodam za gdy miałam wcześniejszą wersje kodi-iego ( 17) to kreskóweczki działały ale do pewnego czasu .Z góry dziękuję za każdą pomoc :-)
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wtyczka działa i można ją zainstalować z repo 'ptw collection'. Sprawdziłem instaluje się bez problemu. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Postępuj zgodnie z ta instrukcja By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Super , udało się .Dziękuję bardzo za pomoc
Odpowiedz
#6
Jeśli twoje dziecko lubi świnkę Peppe to polecam repository.skymashitv-0.3 - Skymashitv Kids
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(05-06-2019, 06:45 AM)koper napisał(a): Jeśli twoje dziecko lubi świnkę Peppe to polecam repository.skymashitv-0.3 - Skymashitv Kids

A gdzie mogę znaleźć albo pobrać te repository ?
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
(09-06-2019, 07:46 PM)sylwunia80 napisał(a):
(05-06-2019, 06:45 AM)koper napisał(a): Jeśli twoje dziecko lubi świnkę Peppe to polecam repository.skymashitv-0.3 - Skymashitv Kids

A gdzie mogę znaleźć albo pobrać te repository ?

Szkoda, że nie ma żadnego po polsku. No chyba że mówimy o bajkach dla takiego maleństwa, że wystarczą kolory i muzyka bez jakichś dialogów to się nada.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#10
Ciężko znaleść świnkę Peppe po polsku nawet FanFilm zwrócił 0 wyszukań, no chyba że masz taką wtyczke?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości