Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyłączenie aktualizacji
#1
Czy wie ktoś gdzie w ustawieniach wyłączyć automatyczną aktualizację KODI ? Mam wersję 17 z grudnia 2018 dzięki czemu mam dzwiek DTS w tv Sony. Niestety automatycznie aktualizuje mi do najnowszej wersji 18.

Oglądam w Android TV.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(04-06-2019, 04:25 PM)Kinoman napisał(a): Czy wie ktoś gdzie w ustawieniach wyłączyć automatyczną aktualizację KODI

Sklep Google Play => wpisujemy w okno wyszukiwania wyraz Kodi => klikamy na znalezioną aplikację => w prawym górnym rogu klikamy na "trzy kropeczki" => rozwinie się krótkie menu => odznaczamy opcję Autoaktualizacje
Odpowiedz
#3
Dzięki ale w Android TV tych kropeczek nie ma Sad
Odpowiedz
#4
(04-06-2019, 05:07 PM)Kinoman napisał(a): Dzięki ale w Android TV tych kropeczek nie ma Sad

Zalogowany jesteś w sklepie Google Play?

Kinoman napisał(a):tych kropeczek nie ma

[Obrazek: a010.gif]


[Obrazek: 83f740c48f132020.jpg]
Odpowiedz
#5
W GP na ATV nie ma tych kropek. Sklep jest zupełnie inny niż standardowy.

Zobacz czy w ustawieniach GP jest opcja wyłączenia automatycznej aktualizacji. Tylko wtedy wszystkie inne aplikacje będziesz musiał aktualizować ręcznie.
Odpowiedz
#6
(04-06-2019, 05:40 PM)kash18 napisał(a): Sklep jest zupełnie inny niż standardowy.

Ale wyłączenie Autoaktualizacji musi "gdzieś " być, w menu przy każdej aplikacji, jeżeli "faktycznie" by nie było, to tak jak piszesz "hurtem" autoaktualizacje wyłączyć  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Nie ma możliwości wyłączenia aktualizacji dla pojedynczych aplikacji. Tylko całość.

Rozwiązaniem może być jeszcze instalacja zmodowanej wersji aplikacji. Sklep wtedy widzi aktualizacje ale nie jest w stanie jej zainstalować.
Odpowiedz
#8
Dzięki za pomoc, pozostanę więc przy Archos Player Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości