Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawieszanie się Kodi przy wyłączeniu
#11
@johnislaw - spokojnie - @Łonogrzmot uznaje tylko windows i androida... reszta to szmelc...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odnośnie zawieszania jak wchodzę w Telewizji do Menedżer Grup i chcę poukładać kanały w grupy to za każdym razem jak chcę jakiś program przypisać KODI się zawiesza "program przestał działać".
Odpowiedz
#13
@Tomek no szmelc nie szmelc ale umówmy się - Vu+ Zero to może i bardzo dobry dekoder do telewizji satelitarnej ale do Kodi to średnio bym powiedział.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
@mjw dopiero teraz zerknąłem w specyfikację techniczną tego - no faktycznie.... D..y nie urywa - każdy mój box ma większą wydajność pod kodi...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
Vu+ Zero, nie wiem po co pakujesz listy do kodi ,jest script który automatycznie aktualizuje listy oraz program na windows i nie tylko którym mozesz posegregowac kanały loga i inne pierdoły,

to tak jak byś uruchamiał film w filmie i program w programie,poczytaj troche nie jest to tak łatwe jak dodaj liste do kodi ale i nie jest aż tak ciężkie

#EXTINF:0 tvg-name="Polsat HD" tvg-logo="Polsat HD.png" group-title="Popularne",Polsat HD
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ip:port/1:0:1:3391:3390:71:820000:0:0:0:

i oglądasz bez anteny ,nie wiem jaki soft ,a może jest juz wgrany do satelity wtedy podajesz tylko klucze 1:0:1:3391:3390:71:820000:0:0:0:
i bangla,
Odpowiedz
#16
Przede wszystkim kolega ma vu Zero 4K i spokojnie się do Kodi nadaje. Na normalne Vu+ Zero nie ma kodi.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości