Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exodus i inne wtyczki VS Torrenty
#1
Hej od dłuższego czasu bo bodaj od około miesiąca albo dłużej szukam rozwiązania 

Wiekszość wtyczek jak exodus redux,13 clowns itd wspiera już z cashowane torrenty oczywiscie dzięki RD ale u mnie pomimo połączenia z kontem RD wszystkie zrudła torrent przeskakują jest na to jakiś sposob?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jeśli przeskakują to musi być coś w logach, wtedy dowiemy się dlaczego przeskakują.

BTW próbowałeś skorzystać z Wako? Też wczytuje torrenty z cache RD i odpala w Kodi bez wtyczek.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Nie korzystam z androida najczesciej siedze na PC
Odpowiedz
#4
Wako instaluje się w telefonie i przesyła do każdego wskazanego w ustawieniach urządzenia z Kodi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Witam
Dawno nie używałem wtyczek typu Exodus i jego pochodne, zwykle wystarcza mi fan film.
Jednak do filmów z napisami przydało by się coś więcej.
Zainstalowałem wczoraj Exodus Redux - działa całkiem ok, ale widzę w ustawieniach sporo opcji dotyczących Torrenta.
Czy tu chodzi tylko o torrenty poprzez strony typu Real-Debrid, czy też te wtyczki kożystają teraz z P2P?
Bo mówiąc szczerze nie chcę mieć nic wspólnego z żadnym p2p...
Wiem że jest na forum kilka osób które znają się na programowaniu - powiedzcie o co chodzi z tymi torrentami
Odpowiedz
#6
dopuki nie aktywujesz w ustawieniach wtyczki ze ma zbierac tez linki torrent to nie masz sie czego bać
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Wink 
Dzięki za odpowiedź
Kiedyś nie było problemu stare wersje genesis,covenant stary exodus nie miały żadnych torrentów i tyle, kto chciał torrenta musiał poszukać innej wtyczki.
Dla pewności wyłączyłem p2p w firewallu na routerze Smile
Odpowiedz
#8
Cytat:Exodus Redux - działa całkiem ok, ale widzę w ustawieniach sporo opcji dotyczących Torrenta

To nie do końca chodzi o p2p z tymi torrentami. Chodzi o to, że jak masz np wykupione real-debrid lub inny podobny serwis to wtedy wyszukuje ze źródeł torrentowych ale Ty nadal nic nie udostępniasz. 
Póki nie zainstalujesz wtyczki typowo do p2p jak pulsar/quasar albo elementum to jesteś bezpieczny.

Podziękowali: jon1022
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości