Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi Box 4k mdz 16 ab / problem
#1
Witam, otóż mam problem ze swoim Mi boxem, a dokładniej z pilotem. Przywróciłem ustawienia fabryczne, zainstalowałem Kodi, chciałem zainstalować manager plików i toż po instalacji włączył się ekran główny  i przestał działać pilot. Pilot w ogóle nie reaguje na parowanie, box normalnie się uruchamia. Ktoś miał podobny problem i może pomóc ? 
 Model Mi boxa jak w temacie
System operacyjny najnowszy (niestety nie pamiętam jaki Android)
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Baterie sprawdzałeś?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(16-06-2019, 08:40 PM)mjw napisał(a): Baterie sprawdzałeś?

No, tak zapomniałem dodać. Baterię wymieniłem na nówki sztuki. Stare nie wylały, pilot nie został zalany ani uszkodzony
Odpowiedz
#4
Wczoraj, po powrocie do domu żona oznajmiła mi, że spadł jej pilot od MiBoxa i nie działa.
Pomyślałem, że pewnie wypadły baterie i trzeba go tylko sparować ponownie, ale w ustawieniach pilot widniał jako sparowany i nie działał. Dałem aby anulowało sparowanie i pojawiła się plansza aby sparować pilota, wykonałem wszystko jak na instrukcji, rozległ się dźwięk połączenia, ale pojawił się jakiś błąd i nadal pilot nie działał.
Kolejne próby anulowania sparowania pilota nie udawały się, bo system zawieszał się na komunikacie "trwa anulowanie sparowania". Kilkakrotnie wyłączałem boxa z prądu, wyciągałem i zmieniałem baterie w pilocie i w końcu za którymś razem się udało i ponownie udało się anulować sparowanie pilota i następnie próba jego sparowania zakończyła się sukcesem.
Sprawdź czy w ustawieniach masz widocznego pilota jako sparowanego, jeśli tak to próbuj jak ja do skutku anulować sparowanie i wykonać je ponownie z sukcesem.
Odpowiedz
#5
Problem rozwiązany. Pobrałem aplikację pilota (po wifi) i okazało się, że mam wyłączony bluetooth ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości