Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieudane połączenie z serwerem.
#1
Witam wszystkich fanów Kodi. Do których też należę.
Długo miałem starą wersję Kodi6. Nie była już optymalna, ale zawsze coś tam odbierało.
Niedawno wywaliłem starą wersję, a w to miejsce zainstalowałem nową Kodi 18. Zainstalowałem już pełno dodatków, co z tego jak pojawia mi się ciągle komunikat "nieudane połączenie z serwerem"
Kodi zainstalowałem na komputerze, system Win7. Jak tam się doczytałem jest to Check Version. Jaka by nie była powinno się coś pokazać. Jak będzie coś działać, na pewno coś tam kupię, czy dokupię. A tak to nie kupuję kota w worku. Sądzę że macie już tysiące odpowiedzi na mój problem. W końcu jesteście profesjonalistami i Kodi znacie lepiej jak własną dziewczynę Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W jakim momencie wyskakuje informacja o nieudanym połączeniu z serwerem?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(19-06-2019, 02:31 PM)mjw napisał(a): W jakim momencie wyskakuje informacja o nieudanym połączeniu z serwerem?

Włączam Kodi. Idę na system, potem na memedżer plików, potem klikam np. Na filmkodi, zaczyna się kręcić kółeczko a potem wyskakuje komunikat "Nieudane połączenie z serwerem" w takiej ramce na której u góry na niebieskim pasku stoi "Udział zdalny", niżej OK, klikam OK i po ptokach. Nie ma nic. Tak jest z każdym plikiem który mam w menedżerze plików. Po prostu nie otwiera tych plików.
Odpowiedz
#4
Akurat filmkodi już nie istnieje dlatego masz taki komunikat. Obawiam się, że te inne też są martwe.
Dodaj nasze repozytorium do menedżera plików i sprawdź czy działa. Adres to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości