Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wp pilot
#11
U mnie dziwna sprawa. Zainstalowało aktualizację do wersji 0.0.9.1 i nie działa. Próbowałem różnych opcji. Usunąłem całą wtyczkę wraz z zależnościami, zainstalowałem od nowa. Nie pomogło. Przeinstalowałem całe repozytorium i też nic. System CoreELEC kodi 18.3
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Kurcze, jednak po update wtyczka zle dziala. Oprocz kanalow tvp na pozostalych ( polsat / tvn itd.) Co pare sekund obraz jest powtarzany i pozniej w przyspieszeniu przeskakuje do aktualnej sceny. Dzwiek jest ok. Watpie aby problem byl po mojej stronie.
Edit: tvp maja przesuniety dzwiek(opozniony) po paru minutach ogladania, ale z tym umiem sobie poradzic.
Odpowiedz
#13
Działa komuś ta wtyczka? U mnie nie. Na oryginalnej apce WP dzialają programy a tu nic.
Odpowiedz
#14
Na PC i Androidzie działa, nie działa na LibreELEC i CoreELEC. Jaki masz system?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
Wlasnie na Libreelec nie dziala. A na PC mam tylko głos.
Odpowiedz
#16
Win 10 kodi 18.3 ,działa wszystko
LibreELEC na intelu działa wszystko
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Malinka nie jest na Intelu, wiec pewnie nie bedzie dzialac.
Ale dlaczego na lapku mam tylko dźwięk? Przed chwilą przeinstalowałem wtyczke i jest to samo. A na ekranie kreci sie dysk, obraz taki jak przy odtwarzaniu muzyki. Moze cos w ustawieniach zmienic?
Odpowiedz
#18
Na Win jest ok, na Androidzie jest  ok, na libreELEC Malinie także, tylko że na Matrixe Kodi 19 : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Satman to coś u Ciebie nie halo. Pozdrawiam.
Ps. A jakie masz ustawienia InputStream Adaptive ?

Podziękowali: satman
Odpowiedz
#19
@sky02 MISTRZU!:
Mialem tam Stream selection: Auto i Media: All. Zmienilem na Manual i Video i uzyskalem obraz. Nastepnie przywrocilem znowu do domyslnych i teraz odtwarza poprawnie Smile Na Windows 10. Dziękuję!

Jesli chodzi o Malinke... troche wstyd ale jest to 1 wersja - zabytek. Troche dlugo startuje ale jak juz zaskoczy to dziala calkiem dobrze ;p Uzywam jej tylko do ogladania TV za granicą. Jesli jest jakas szansa zeby uruchomic na niej WP Player byloby miło. Uzywam głównie m-TvGuide - kiedys wp player tu dzialal ale od pewnego czasu przestał. Dlatego próbuję oddzielną wtyczke ożywić.

Edit 1:
Wyexportowalem liste z wp pilot ale nie dziala na VLC. Moze tylko przez VPN poszloby (zagranica)

Edit 2:
Wyexportowana lista dziala na m-TvGuide! (Win 10)

Wiec moze zadziala na Malince?
Odpowiedz
#20
Owszem jest szansa, ale to już na jutro. Wyślę Ci na PW pliki z opisem co i jak. Teraz mówię Dobranoc jutro do pracy wstaję Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości