Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wp pilot
#21
Ja też koncze na dzis. Dziekuję, dobranoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
@satman wyeksportowana lista do wp pilot nie zadziała w VLC bo adres streamu prowadzi do wtyczki, więc lista zadziała tylko w Kodi i to w wersji 18.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23
Rozumiem, dla mnie wazne aby dzialala w m-TvGuide. I na Windows dziala. Potem sprobuje na Malince.
Odpowiedz
#24
@satman


Edit 2:
Wyexportowana lista dziala na m-TvGuide! (Win 10)

czy wyekspoerowana lista nie ładuje się o 80% szybciej w pvr simple ?
używanie listy m3u z tv w pluginach video jak dla mnie troche dziwnie to brzmi
Odpowiedz
#25
Mozliwe, ale chyba nie znasz m-TvGuide? m-TvGuide jest bardziej wszechstronny: daje możliwość oglądania z wielu źródeł, zarówno serwisy TV, jak i wiele list m3u (praktycznie dowolna ich ilość), automatycznie zmieni źródło, jeśli bieżący nie działa. Używam go już chyba 6 lat.
Zależało mi żeby uruchomić WP Pilot jako zapasowe źródło, bo ostatnio Goldvod zawodzi. W dodatku mam słabiutką sieć. Na przykład wczoraj nie dzialała TVP1 z GV, a działała z listy WP. Taki jest sens używania listy w m-TvGuide, razem z innymi źródłami.
Odpowiedz
#26
no nie znam faktycznie m-TvGuide od strony użytkowej,
jak ci wygodniej i lubisz, dla mnie nieistniejący addon chyba ze pod testy
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Jeśli masz jakąś jedną, niezawodną liste to pewnie nie ma sensu zeby przechodzic na m-TvGuide. Ale dobrze jest mieć możliwość wyboru źródła (automatycznie lub ręcznie, oraz zmiany jakości - jesli internet kuleje), a chyba tylko mTvGuide daje takie możliwości. No i jest darmowe - jesli korzystasz z "nie-firmowego" EPG
Spróbuj, może przekonasz się Smile
Odpowiedz
#28
ja mam własne epg robione pod listy które mam lub robie convert u cvxcvx i też mam zawarte te kanały tv
epg od KWP jest bardzo dobre zresztą ,nie wiem co masz na myśli nie-firmowe
jakości jaką daje stream nie zmienisz co jedynie możesz miec na myśli dublowane kanały z goldv vod są tam SD I HD a raczej SD I mini SD

ale dobra koniec tematu (bo już jest nie na temat a stał się prywatną pogawędką)

pozdro...........
Odpowiedz
#29
Mam pewien problem, jak matołek zacząłem instalować dodatki wideo potem wywaliłem i wszystko ok ale WP Pilot nie uruchamia się ani jako dodatek KODI ani IPTV Simple Klient nie uruchamia listy (to raczej oczywiste). W logu mam jakieś dziwne rzeczy i nic z tego nie rozumiem widział ktoś kiedyś takie coś ?? Nie zawracał bym głowy ale na Boxie (Android) i na NetBook (LibreElLEC) wszystko śmiga, wiem że na głupotę raczej nikt nie wynalazł lekarstwa i sam sobie jestem winien, no ale cóż zawsze tli się jakaś nadzieja  Sad

                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.TypeError'>
                                            Error Contents: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "C:\Users\[username]\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.pilot.wp\addon.py", line 263, in <module>
                                                route()
                                              File "C:\Users\[username]\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.pilot.wp\addon.py", line 259, in route
                                                play(id)
                                              File "C:\Users\[username]\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.pilot.wp\addon.py", line 170, in play
                                                manifest,head = stream_url(id)
                                              File "C:\Users\[username]\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.pilot.wp\addon.py", line 135, in stream_url
                                                if 'dash' in response[u'data'][u'stream_channel'][u'streams'][0][u'type']:
                                            TypeError: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'
                                            -->End of Python script error report<--
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#30
Z tego co wiem to n LE wtyczka nie działa i chwilowo nie ma komu zrobić poprawki Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości