Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy box
#1
Obecnie używam kodi na PC, ale z racji tego, że zacząłem się lekko "wkręcać" w temat szukam jakiegoś TV box. Zależy mi na bezproblemowym działaniu i stabilności. Będzie używany do Netflix oraz IPTV. Obecne w głowie mam trzy opcje:

Mi Box - Byłem praktycznie zdecydowany, ale odstraszyły mnie problemy z łącznością WiFi, trochę szkoda, że pilot nie ma klawiatury numerycznej.

MECOOL M8S PRO PLUS - Obawiam się o stabilność i bezproblemowe działanie, szkoda, że pilot nie jest na BT.

Nexus Player - Podobno działa najstabilniej z tej trójki.

Są jakieś inne boxy godne polecenie do mojego typu użytkowania? Cena do ok. 350zł.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
@Taxi oba pierwsze urządzenia posiadam. Mogę Ci powiedzieć z mojej perspektywy, że oba mają plusy i minus. Możesz o nich przeczytać w moim poście tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

MECOOL ma prawie identyczne funkcje po wgraniu AndroidTV co Mi Box za często pojawiającą się cenę ok 30€. Musisz sobie porównać czy potrzebujesz port lan, czy pilota z klawiaturą numeryczną czy pilota na BT. Może będziesz chciał odpalić linuxa czy inny system Wtedy na Mi Box tego nie zrobisz. Ja osobiście nie mam problemów z Wi-Fi. Oba boxy działają świetnie. Jeden tańszy drugi droższy. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Chyba zdecyduję się na Mi Box jako, że jestem "mini fanem" tej marki Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości