Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Air mouse czy mysz komputerowa do tv boxa?
#1
Witam!
Czy ktoś ma porównanie pilota z air mouse ze zwykła myszką komputerową?
Potrzebuję do obsługi beelink gt1-a, instaluje wiele aptek na zwykłego andka i obsługa tylko muszą. Póki co używam myszki komputerowej, ale zaciekawił mnie temat myszy zyroskopowych zintegrowanych w pilocie, zawsze to jedno urządzenie mniej
Prosiłbym również osoby, które używają air mouse o wskazanie modeli, ktorych używają.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Airmouse mnie czasami denerwuje dlatego preferuje mini klawiaturke z gładzikiem.
Jeśli z Polski to savio ma fajną, która od kilku dni uzytkuje i kosztuje chyba 49 złotych. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Jeśli z Chin to jakieś i8 za ok 9$. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Machanie w kierunku telewizora mnie denerwuje.  Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Haha widziałem filmy na yt, fakt śmiesznie to wygląda, ale jest to wygodne? Chyba zamówię jedno i drugie

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Może troszeczkę nie o to pytał autor, ale ja polecam ten zestaw u mnie śmiga świetnie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Obecnie właśnie używam normalnej bezprzewodowej klawiatury i myszy. Touchpad jest dla mnie strasznie niewygodny, nawet w laptopie używam go baaaardzo rzadko, tylko gdy muszę. No cóż muszę przejrzeć jakieś polecane air mousy po czy zdam relacje.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości