Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96 MAX 2/16GB - problem z wtyczką na KODI
#11
Ale podobno nie można usunąć aplikacji systemowych?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Ale chińskie kodi (centrum multimedialne) na pewno nie jest aplikacją systemową. A nawet jeśli to je wywal. Mówiliśmy o tym na forum 10000x
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
Wywaliłem to był syf teraz mam ok, ale nie działa mi WP Pilot i Hejo.tv oraz GOLDVODTV działa tylko na szczęście to co mi zależy najbardziej czyli internetowa.tv.
Odpowiedz
#14
Jak nie działa to zgłoś autorowi
Odpowiedz
#15
Odinstalowałem bez problemu jakimś programem do odinstalowania z Google Play oraz programem poukrywałem aplikacje, które nie używam mam super porządek. Aha za każdym razem jak uruchamiam to muszę jeszcze raz zatrybiać WiFi. Nie wiem czemu?
Odpowiedz
#16
W żadnym boxie nie musiałem niczego używać do wywalenia chińskiego kodi. Odinstalowywało się normalnie przez ustawienia aplikacje w andku.
Co do wifi. Coś masz namieszane albo w routerze albo w boxie. Może kanały zapchane, może router słaby i potrzebuje czasu na podłączenie...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Nie wiem, ale mi się wydaje, że mój TV JVC jest jakiś do niczego bo mi też rozłączało Smart TV na przykład Youtube czy cokolwiek, a u brata na TV LG wszystko działa i hula bezproblemowo jeśli chodzi o wifi, a TV jest w drugim pokoju.
Odpowiedz
#18
Jedni piszą że płytka od fi-fi inni że router za daleko
mam samsunga i lg na samsungu rozłączało co każde wyłączenie i właczenie tv
postanowiłem spiąć 2 routery do kupy i puścić kabel z jednego routera do 2 i faktycznie przestało rozłączać jak router był 1 metr od tv samsung
ale skoro moge teraz z routera połączyć kabel to wi-fi jest zbędne w tv
a co po kablu to po kablu
Odpowiedz
#19
(07-07-2019, 03:57 PM)koper napisał(a): Aha za każdym razem jak uruchamiam to muszę jeszcze raz zatrybiać WiFi. Nie wiem czemu?

koper napisał(a):Nie wiem, ale mi się wydaje, że mój TV JVC jest jakiś do niczego bo mi też rozłączało Smart TV

Hmmm, to w końcu słowo pisane ma odniesienie do połączenia WI-FI BOX-a, czy jakiegoś badziewiastego odbiornika TV?

Jeżeli ta pierwsza "wersja", to być może w opcjach ustawień sieciowych znajduje się do "zahaczenia" punkt typu "WI-FI device"...w wolnym przekładzie "połącz automatycznie" [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości