Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96 MAX 2/16GB - problem z wtyczką na KODI
#1
Uruchomiłem X96 MAX 2/16GB włączam KODI chce zainstalować repozytorium to mieli w nieskończoność i nic nie idzie. Pomocy to mój pierwszy kupiony Box.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Instalowałeś kodi ze sklepu czy masz to, które chińczyk wgrał w boxa? Jak z połączeniem? Wifi czy kabel. Jakie repozytorium. Tysiące pytań, koper jak zawsze bez odpowiedzi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
W moim połączeniu WiFi pisze, że "Połączono, brak internetu"? Mimo, że podałem hasło do wifi zamiast pokazywać jaka jest moc pokazuje skrzynkę tak jakby internetu nie było? Może potrzebuje jakiś wzmacniacz sygnału, ale komp i TV mam w tym samym pokoju. Nie wiem co się stało, ale zaczęło chodzić dobrze. Dzięki narazie za pomoc jakby co to się odezwe.
Odpowiedz
#4
Czyli po prostu wifi ci nie łączyło. Oj obawiam się że będziemy mieli zalew pytań pod tytułem jak dać głośniej...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Przepraszam, ale się załamałem jak nic nie chodziło, a to nie tylko wifi. Wszystko się wieszało, nic nie instalowało, także miałem problem nie tylko z Wifi. Wszystko nie działao nawet w KODI nie zmieniło mi na Polski. Jakby sprawa nie była poważna nie zakładałbym tematu.
Odpowiedz
#6
Bo każdy android po pierwszym uruchomieniu musi się zaktualizować, ułożyć...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ale miałem dziadostwa w KODI chyba ze sto wtyczek. Musiałem ręcznie wszystko wywalić.
Odpowiedz
#8
Czyli miałeś chińska wersję kodi. Odinstaluj je całkowicie i zainstaluj normalne ze sklepu play. Do czasu aż tego nie zrobisz nie będziemy pomagać, bo nikt w tych chińskich cudach nie chcę grzebać.
W pierwszym moim poście pytałem jaka masz wersję kodi - czy chińską, czy normalną. Do czasu aż nie zaczniesz odpowiadać na pytania wszelką pomoc będzie udzielana po omacku i może narobić więcej problemów.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
A to się samo nie zaktualizuje do nowej wersji? Trochę mi się nie chce od nowa wszystko ustawiać.
Odpowiedz
#10
Chińskie stare przystawki kodi trzeba wywalać i instalować normalne CZYSTE najnowsze kodi. Tak jak Tomek pisał nie będziesz mógł potem liczyć na ewentualną pomoc jeśli będziesz miał inne oprogramowanie. Odpowiadając na Twoje zawarte pytanie w poście: NIE. Programiści dokonują aktualizacji tylko do swoich apek. Masz przerażające braki na ten temat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości