Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inputstream.adaptive not installed
#1
Skąd to wziąść szukałem w googlach, ale jakoś nie mogę znaleść tego w: Add-ons > Box Icon top left of the screen > Install from repository > VideoPlayer InputStream > InputStream Adaptive. Może mi to ktoś podać na serwer mega.nz? I jak to zainstalować bo niby ściągłem, ale nie zainstalowało błąd.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Inputstream jest normalnie w repozytorium kodi. Zaczynasz kombinować i potem będzie płacz że nie działa. Wejdź w dodatki, zainstaluj z repozytorium, repozytorium kodi (lub wszystkie repozytoria), wtyczki strumieniowe.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Dzięki za pomoc!
Odpowiedz
#4
Witam. Podepnę się pod wątek. Również potrzebuje zainstalować wtyczkę inputstream.adaptive. Potrzebuje jej do oglądania meczy itd w Sportowa TV. Próbowałem postępować jak radzi kolega Tomek. U mnie niestety we wskazanej lokalizacji jest tylko RTMP inputstream. Mam to włączone jednak cały czas wyskakuje brak wtyczki inputstream.adaptive. Z góry proszę o w miarę łopatologiczne wytłumaczenie jeśli da się to ogarnąć.
Odpowiedz
#5
Możliwe że jest już zainstalowane - wejdź w dodatki-moje dodatki-wtyczki strumieniowe i sprawdź czy jest - będzie napis nieaktywne. Aktywuj.
jeśli nie ma, to coś nie tak z kodi. Zakładam że kodi ze sklepu oczywiście.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
(04-03-2020, 11:19 AM)Gumabalonowa napisał(a): cały czas wyskakuje brak wtyczki inputstream.adaptive. 

Musisz mieć, skoro jest [Obrazek: e020.gif]

[Obrazek: a29312b473a7862b.jpg]


Gumabalonowa napisał(a):oglądania meczy itd w Sportowa TV

Żebyś się czasem "nie naoglądał", o święta naiwności  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dzięki za odpowiedz. Tak kodi ze sklepu play. Mam tylko u siebie to RTMP Input, co kolega Łonogrzmot wstawił, niestety nie mam InputStream.adaptive. A właśnie o to woła jak chce odpalić mecz. Jest możliwość jakoś to "ściągnąć" czy dograć?
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
Pierwsze dwie opcje sprawdziłem. Ten screen który wrzuciłeś - tak jest u mnie z tym że brak właśnie InputStream.adaptive. Więc zostaje mi opcja nr 3 aby to doinstalować. A to nie będzie dla mnie proste Smile ale dziękuje za pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości