Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia
#51
(28-12-2019, 07:02 PM)jon1022 napisał(a): Pytam bo z moich testów wynika że żaden z dwóch tv samsunga w domu tego nie wspiera Big Grin 

Podobnie jak stacjonarny odtwarzacz ASus oplay mini...

Używam box tv bo telewizor nie ma funkcji smart. A ponieważ nie korzystam z komputera z windowsem to dlatego mam pendrive z exFat.

(28-12-2019, 05:55 PM)jon1022 napisał(a): Zainstaluj może Coreelec na kartę pamięci - to zobaczysz czy też będą takie akcje z zawieszaniem.
Urządzenie które nie potrafi odtworzyć filmu z pena to tylko za okno wywalić Big Grin

Nie bardzo... Używam też na nim YT. I app Horizon wtyczkę Eleven Sports. Chcę doinstalować Orange TV GO, ale na razie bez sukcesów (nie działa gdy doinstalowuje z zewnętrznego źródła) bo ta app jest tylko na gołego androida a nie na androida tv.
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Hej.
Czy da się jakoś zresetować boxa do ustawień fabrycznych nie poprzez funkcje ustawienia wfabryczne w androidzie?
Jakoś poprzez przycisk reset? Czy tylko wgranie firmware przez recovery?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#53
Możesz zrobić reset w recovery.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#54
Ok, tylko czy wystarczy samo wipe data? Która opcje wybrać żeby nie uszkodzić systemu lub wszystkiego nie sformatować?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#55
wipe data
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#56
No masakra, dalej problemy z pilotem, wyłącza się normalnie czy to czuwanie czy całkowite wyłączenie a włączyć już się nie da. Ktoś ma jakiś pomysł? Mówię cały czas o androidzie, w sumie na coreelec tak samo. Czy może coś da połączenie się przez ssh i zaprogramowanie pilota? Ma. To jakiś sens?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Próbowałeś przeinstalować androida?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#58
Nie, nie próbowałem, coś tam patrzyłem na necie, nie mam tylko kabelka USB-USB a nie spotkałem się z instalacją przez jakiegoś zipa.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości