Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL Radio, użyteczna apka dla miłośników radia w internecie.
#1
Dla zainteresowanych aplikacjami na sprzęt z Androidem polecam apkę PL Radio - Polskie radia internetowe. Tego typu aplikacji jest dziesiątki, ale moim zdaniem ta jest jedną z lepszych na Androida, działa od Android 4.2+  Jest to bardzo wygodna w użyciu, aplikacja do słuchania polskich stacji radiowych.  Interfejs aplikacji jest prosty i intuicyjny. Aplikacją ma bardzo duży wybór stacji radiowych, W celu posłuchania audycji, wymagane jest tylko połączenie z Internetem. Aplikacja w wersji darmowej posiada reklamy. Nie są one jednak uciążliwe i natarczywe, nie utrudniają korzystania z aplikacji.

W celu rozpoczęcia odtwarzania należy wcisnąć trójkątną ikonkę przycisku Play. Naciskając ikonkę serduszka możemy wybrać ulubione stacje do szybkiego dostępu.

PL Radio - Polskie radia internetowe, dla Android 4.2+  Bezpłatna aplikacja do pobrania ze Sklepu Play:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl&gl=US

Na każdym urządzeniu opartym na Androidzie 4.2+ ze Sklepu Play za darmo można instalować powyższą aplikacje, jest pozbawiona wirusów.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Godną zainteresewania jest też podobna apka, która jest bezpłatna i bez reklam, jest pozbawiona wirusów:

Radio PL Pro Wymagania minimum Android 4.4+ Aplikacja do pobrania ze Sklepu Play:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&gl=PL

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Ja mam Replaio Radio, chodzi nawet na tablecie z Androidem 4.1

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#4
@Kisiel 95  Tak jest, kolejną ciekawą apką jest  Replaio Radio, ostatnia wersja działa z Androidem 4.4+, wcześniejsze wersje wymagały tylko Androida 4.1+  Replaio Radio działa z pilotami od Android TV tj. możliwość odtwarzania na Android TV bez pilota Air Mouse.

Radio internetowe - Replaio, do pobrania ze Sklepu Play:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl&gl=US

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Kiedyś również chętnie słuchałem Radia PL. Jednak jak usunęli z list takie pozycje jak: Radio Kosmos, Wieczór odkrywców, Bohaterowie naszych lektur, Archeologia, Piosenki Niezależnych, Radio Klenczon i wiele innych zmieniłem apkę na inną. Może nie jest tak wygodna ale ma na listach wszystko to co lubię.
Skyshowtime, Prime Video, Disney+, HBO Max, Viaplay
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości