Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beelink GT – King / 4GB LPDDR4 + 64GB ROM
#41
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
(13-11-2019, 09:57 PM)13adamkwak13@gmail.com napisał(a): to urzadzenie ma zastąpić smart TV w zakresie (główne funkcje)
- internetowego radia
- oglądania HBO GO w FHD/TNV Player/IPLA
- przesyłania zdjęć/filmów ze smartfona tez na android 9

Oczywiście że tak, w cześci podpowiedzi na powyższe znajdziesz w przedmiotowym temacie...

13adamkwak13@gmail.com napisał(a):pytanie czy jako laik ogarnę ww. np poprzez dziś magicznie dla mnie brzmiące corelec :Smile

Jako "laik", w bólach i mękach mooooże? byś sobie poradził, korzystając w szerokim zakresie z obecnych informacji, oraz mega intensywnie pytając na tutejszym, kultowym forum, ale z drugiej strony po co "psuć", tak zacnie działające pod kontrolą dedykowanego systemu urządzenie [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#43
(13-11-2019, 10:33 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-11-2019, 09:57 PM)13adamkwak13@gmail.com napisał(a): to urzadzenie ma zastąpić smart TV w zakresie (główne funkcje)
- internetowego radia
- oglądania HBO GO w FHD/TNV Player/IPLA
- przesyłania zdjęć/filmów ze smartfona tez na android 9

Oczywiście że tak, w cześci podpowiedzi na powyższe znajdziesz w przedmiotowym temacie...

13adamkwak13@gmail.com napisał(a):pytanie czy jako laik ogarnę ww. np poprzez dziś magicznie dla mnie brzmiące corelec :Smile

Jako "laik", w bólach i mękach mooooże? byś sobie poradził, korzystając w szerokim zakresie z obecnych informacji, oraz mega intensywnie pytając na tutejszym, kultowym forum, ale z drugiej strony po co "psuć", tak zacnie działające pod kontrolą dedykowanego systemu urządzenie [Obrazek: k045.gif]
dzięki za wsparcie na starcie że tak napiszę wierszem, jak dojdzie z dalekiej podróży obaczym co ogarnę co nie...
Adam
Odpowiedz
#44
odtwarza 3d MVC 3d Iso BD ?
Odpowiedz
#45
Tongue 
Witam, mam tego Beelinka i do tej pory sprawował się świetnie. Robione aktualizacje które pokazywały sie co jakiś czas. Bezpośrednio przez boxa. Wczoraj zrobiłam aktualizację i klops. Wszystko szło dobrze, zainstalowała sie aktualizacja i niestety sprzęt wyłączył się i nie chce się załączyć. Nie reaguje na pilota. Wyłaczam go z kabla to świecą się te "oczy" na obudowie na zielono i zero reakcji. Czy ktos mógłby mi pomóc. Jak go naprawić. Przyznaje, jestem "zielona" jesli chodzi o wgrywanie nowych software ale jesli ktoś popdpowie od czego zacząc, moze sobie poradzę.  Smile
Juz zaczęłam się zastanawiac czy nie oddać go do naprawy gdzieś tylko za bardzo niewiem gdzie. Jakiś serwiis gsm?
Odpowiedz
#46
@rybeczka - nie pisz w kilku miejscach o tym samym, zwłaszcza że już dostałaś odpowiedź...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Przepraszam za zamieszanie, kombinuje i próbuje sposobu ze strony By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Po zainstalowaniu USB_Burning_Tool_v2.0.8_x86 nie chciało mi wczytać pliku z obrazem. Pociągnęłam nowszą wersję v 3.1. i poszło. Tylko taka mała uwaga w GT-King nie wciska się resetu. Korzystałam z tego filmiku. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości