Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z przewijaniem filmów
#1
Gdy próbuję przewinac film do przodu, to mi się wywala kodi. Wraca do menu android tv i jak znów go odpale, to jest ładowanie od zera. 
Zauważyłem, że pojawią się kółko ładowania bufora z napisem 100% i ekran robi się czarny, następnie wywala.
Jeżeli przewijam krótki fragment (10 sekund) to nie ma problemu, więc sądzę, że może być coś z buforem. 
Kodi 18.3,wtyczka fanfilm.
Log: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Niektóre hostingi nie pozwalają na przewijanie, dzieje się to u Ciebie ze wszystkimi hostingami czy tylko z jednym konkretnym - jakim?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Z każdym. Na identycznej konfiguracji, tylko starszym urządzeniu działalo bez problemu. Tutaj też trochę działa, ale wydaje mi się, że może przewijać tylko w zakresie, który już zbuforowal.
Może z któregoś źródła któraś wtyczka jest walnieta?
Odpowiedz
#4
Jak już film jest odtwarzany to rolę przejmuje kodi, więc wtyczka nie ma tu nic do rzeczy. Problemem jest pewnie ustawienie buforu bądź słabą wydajność sprzętu.

Podziękowali: Xiao
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Po dłuższych testach rzeczywiście zależy to od wielkości bufora. Wywala kodi gdy bufor ma powyżej 800 MB. Poniżej tej wartości (plus minus bo zależy to też od innych aplikacji w androidzie) film daje się przewijać, ale gdy to robię zbyt szybko to wyłącza się film i jest powrót na ekran główny kodi.
Szkoda, że nie ma żadnego dobrego poradnika ustawiania bufora.
Dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#6
Na Wiki kodi jest poradnik. W skrócie: w kodi sprawdzasz ilość wolnej pamięci. I liczysz:
Wolna pamięć x 1024 x 1024 / 3 i to wpisujesz w adwanced settings.
Albo
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Wyszło mi 900 MB. I tak wstępnie ustawiłem, co spowodowało problem...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości