Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna pomoc Kodi android vs Pc
#1
Witam

Szperanina w necie na nic się zdała, więc proszę o pomoc.
Jako nowy użytkownik kodi, "Uczę się" na PC, z przećwiczoną ścieżką lecę dopiero na TV.
Problem polega na tym, iż na PC wtyczka fili.cc z mebe 0.0.4 oraz wtyczka Anime-odcinki z ptw działają świetnie.
wszystko tak samo zrobiłem na androidzie, działało bajecznie przez całe trzy dni... Teraz za każdym razem zgłasza błąd wtyczki, w ogóle się nie otwiera. Nawet przywróciłem do fabrycznych tv box'a, zainstalowałem wszystko jeszcze raz i nadal błąd wtyczki... Repo oraz ich wersje oraz wersja kodi na obu urządzeniach te same, wszystko pobrane z jednego miejsca, przez chwilę działało i się.. poddało...

Ma ktoś pomysł jak to ugryźć, by znów zaczęło gadać?

Dziękuję za zainteresowanie Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Obecnie wtyczka fili zawiera numer 2.9.5, na pewno wtyczkę masz z repo mbebe?

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
dokładnie mbebe - 2.9.5
wszystko pobierałem na PC, na nim uruchomienie. Jak działa ląduje na tv (przez usb). Tak więc nie ma mowy o tym, by coś było inaczej...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Na PC działa na androidzie nie...
Odpowiedz
#4
Przed chwilą sprawdziłem i u mnie też nie odpala żadnego linku. Trzeba zaczekać do następnej aktualizacji.
Odpowiedz
#5
Na Pc mi działało jeszcze przed chwilą :Big Grin
Na Tv nie pokazuje za to kompletnie nic... Nie otwiera się w ogóle wtyczka. Po komunikacie błędu widzę tylko "Pliki" "Listy" "Wtyczki wideo"
Najbardziej i tak mi na Anime zależy Big Grin
Odpowiedz
#6
Wtyczka normalnie się otwiera ale linków nie odtwarza. Na stronie musiały zajść zmiany bo nie tylko wtyczka fili nie odtwarza ale i fanfilm, scrubs. Anime działa bez problemów.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Na komputerze działa, ale nie na tv... Sad
Odpowiedz
#8
Problem rozwiązany Big Grin
Anime odcinki mam z repo PTW Collection w wersji 0.0.1, PTW po instalacji od razu samo się aktualizowało, nie pamiętam do jakiej wersji i z automatu zaczynał się krzaczyć PTW Module (script.module.ptw).
Kodi na PC nie ciągnie mi z automatu aktualizacji, dlatego na PC nie miałem problemu. TV BOX zasysał aktualizacje od razu. wystarczyło wyłączyć aktualizację PTW Collection, usunąć PTW Module i zainstalować wtyczki na nowo.
W końcu działa.
O dziwo filli.cc też ożyło, a również nie ładowała się wtyczka.

Dziękuję za pomoc Wink
Odpowiedz
#9
Witam, potrzebuję pomocy z instalacją tv ( pliki z AliExpress) na boxie Q+, może ktoś z Wwy, Marek, chciałby pomóc osobiście? Pozdrawiam Krzysztof
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości