Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilot.wp czy jakaś alternatywa?
#1
Witam, testuję darmową iptv, pilot.wp dxydka okey, dodałem sobie m3u do klienta i jest dobrze.
Zastanawiam się nad pakietem. Czy zna ktoś alternatywę dla pilot.wp? Chodzi mi o polskie kanały, ogólnie Polsat, TVN Fox, Discovery Nickelodeon, hbo
Koniecznie z możliwością wygenerowania listu m3u lub wtyczka do kodi.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(23-07-2019, 08:21 PM)Karas220288 napisał(a): Czy zna ktoś 
wygenerowania listu m3u lub wtyczka do kodi.

Tak na "szybko"...internetowa.tv, hejo.tv, goldvod.tv...sporo tematów na forum, o wymienionych źródłach jest dostępnych [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#3
Tak widziałem, kilka testowych sprawdziłem. Ale jednak moim zdaniem pilot tv działa najstabilniej. Na innych miałem przycinki a na pilot tv wszystko okey
Odpowiedz
#4
(25-07-2019, 07:13 AM)Karas220288 napisał(a): Na innych miałem przycinki a na pilot tv wszystko okey

Przy twoim "pseudo" internecie, na powyższą sytuację należy spojrzeć w kategoriach "cudu"  [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#5
A widzę kolega w temacie ?? tak zgadza się. Zmieniłem dostawcę, miałem LTE z Polsatu. Wiecznie słaby zasięg i limity.
Podłączyłem stacjonarne i jest git wkońcu.
Sory i nie wiem czy dyskusje prowadzić w jednym temacie czy zakładać nowe, bądź co bądź mam kilka problemów z kodi.
Poza tym co opisałem, mam problem z YT. Włączam playlistę i okey, jak sam włączam następne video to jest okey, ale samo mi nie przełącza.
Tzn. klip trwa 4.09 minuty, a po tym czasie kodi wali czarnym ekranem i YT nadal odlicza dopiero jak sam przełączę to działa.
I czy to normalne że puszczając muzykę czy teledysk w tle ( słucham muzyki i ustawiam sobie skórkę czy pobieram dodatek) muza co jakiś czas na ułamek sekundy się ścina.
Tak naprawdę wystarczy że gra w tle a ja nawet nic nie robię.
Odpowiedz
#6
Internetową odpuść ma ciekawą listę i dobrą jakość lecz z stabilnością jest problem . Wykup premium na kilka dni najlepiej na weekend zobaczysz sam jak działa u ciebie . U mnie na krajowym IP porażka .Najstabilniej działa WP i GoldVOD chociaż gold też zostawia wiele do życzenia.Generalnie z stabilnością gold jest ok ,lecz jakość niektórych kanałów i pomieszana lista zostawia pewien niesmak . Ale gold ok
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości