Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd instalacji wtyczek w Kodi 18.3
#1
To mój pierwszy post, więc witam wszystkich serdecznie.

Ale do rzeczy:
Czy spotkał się ktoś z problemem z aktualizacją i instalacją wtyczek w nowym Kodi 18.3?
Bo niestety coś takiego się stało u mnie po automatycznej aktualizacji (Kodi instalowane ze Sklepu Windows - ot, z wygody - nie trzeba pamiętać o aktualizacjach) kompletnie przestały się instalować wtyczki (zarówno nowe, jak i aktualizacje dla obecnie zainstalowanych).

Co ciekawsze problem dotyczy wszelakich źródeł - instalacje kończą się niepowodzeniem zarówno z "zip-ów", jak i repozytoriów (co ciekawsze problem dotyczy nie tylko tych "dodatkowych", ale nawet domyślnego Kodi Repository!)

Może znalazł ktoś jakieś rozwiązanie problemu, które nie wymaga cofania się do wcześniejszej wersji?
(wolałbym tego uniknąć, bo wersja z Windows Store przechowuje dane w innym miejscu niż wersja z instalatora, a nie można na niej zrobić rollbacka do wcześniejszej wersji, podczas gdy chciałbym dalej korzystać z wersji UWP)
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
No niestety to znany błąd przy instalacji z Windows Store... Kto wie co tam Bill wsadził...
A na powagę - niektórym pomaga ręczne utworzenie folderu temp w C:\Users\[nazwa użytkownika]\AppData\Roaming\Kodi

A najlepszym rozwiązaniem to instalacja z kodi.tv
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Auć... No nic - będę musiał pokombinować jednak. Ewentualnie będę posiłkował się symlinkami i definitywnie przeniosę bazę w inne miejsce, do którego będę linkował ją zarówno dla wersji Windows jak i UWP.
Odpowiedz
#4
A może firewall blokuje dostęp do sieci? Jak dodasz jakiś adres w menedżerze plików to nie wyskakuje błąd, że brak dostępu do źródła?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Nope - zadbałem o to, żeby Kodi i wszystkie używane przezeń lokalizacje na dyskach, były na białej liście. :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości