Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z brakiem odcinków serialu
#1
Witajcie.
Problem raczej znany ale tym razem nie mogę sobie z nim poradzić. 
W jednym serialu mimo, że pojawia się na liście nie wyświetla mi żadnych odcinków.
Co próbowałem:
- usunąć z kodi serial, wyczyścić bazę w kodi i na nowo skopiować go do katalogu z serialami
- zmienić nazwę plików (obecnie mają nazwa_serialu_s01e01.mkv)
- usunąć z pod bazy w tabeli tvshows serial i na nowo dodać w kodi

Powyższe nie przyniosło pozytywnych rezultatów. Za każdym razem mam serial na liście, ale jak w niego się wejdzie to jest pusto.
Oczywiście filtry pokazują wszystko. Wchodząc w wideo i pliki seriali widać dany serial i jego odcinki. Serial w wideo jest oznaczony jako oglądany (katalog) ale już odcinki nie.

Instalacja jest sieciowa z bazą mysql. Są dwa tvboxy na CE19, windows i kodi headless na synology.

Nie chce na nowo zakładać całej bazy.
Ma ktoś może jakieś pomysły co z tym zrobić?

edit.
Zrobiłem jeszcze próbę. Problem dotyczy 3 sezon serialu. Wrzuciłem do katalogu ZZZ trzy pliki
zzz s01e01.mkv
zzz s02.e01.mkv
zzz s03.e01.mkv

Po przeszukaniu biblioteki pokazuje mi pierwsze odcinki sezonu 1 i 2 ale 3 nadal nie. Plik fizycznie jest taki sam (kopia pliki zzz s03.e01.mkv).

Po pół dnia walki rozwiązałem problem.
Dodałem TVMaze jako dostawcę usługi wyszukiwania i pomogło od ręki.
Mimo wszystko dziwny temat.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Możesz podać co to za serial, chętnie sprawdzę
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#3
Lupin, tylko sezon 3
Odpowiedz
#4
Domyślne scrapery kodi scrapują z tmdb - a tam ten serial ma tylko 2 sezony. Podział na 3 sezony jest sztucznym podziałem który wprowadził sobie netflix.
IMDb respektuje podział Netflixa, TMDB nie, TVDB też nie, ale pokazuje że tam był sezon pierwszy podzielony na część 1 i 2: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości