Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVR IPTV Archive client - pytania
#91
(29-06-2020, 12:55 AM)sky02 napisał(a):
(28-06-2020, 09:12 PM)adrt8v napisał(a):
(28-06-2020, 01:36 PM)zborus napisał(a): Dezaktywuj Simple clienta.

To nie to.
Do nagrywania polecam najnowsze M-TvGuide . Wystarczy odpowiednio skonfigurować. Ba jak masz uruchomione archiwum to także możesz nagrać z wczoraj  jak i odtworzyć. Wtyczka jest wprost stworzona do takich rzeczy Wink

Skonfigurowała, ale nie wiem dlaczego mtv guide nie chce się tak po prostu odpalić na skórze arctic zephyr 2 i wymusza zmianę na inną.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
mam skonfigurowane M-tvguide archiwum ustawione na 3 dni. jednak jak chce odtworzyć program z archiwum to pyta mnie czy na pewno chce odtworzyć materiał, gdy wyrażę zgodę wraca do aktualnie nadawanego programu?
Odpowiedz
#93
hallo! Smile
Odpowiedz
#94
Skoro piszesz w tym temacie tzn że posiadasz archive Client, a więc możesz ten dodatek skonfigurować a działa idealnie archiwum. Porzuć mtv guide.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#95
Nie zgodzę się z przedmową. Trzeba tylko odpowiednio skonfigurować wtyczkę pod listę, a dokładnie pod archiwum i nagrywanie. Na razie mało danych. Jaki sys wersja core i od kogo lista?
Odpowiedz
#96
System to CE. Lista natomiast to plusxtv
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
Ustawienia M-Tvgudee arch. Nie wiem to tej poty jaki sys i gdzie i czym chcesz nagrywać : 
[Obrazek: AxQLuqbl.png]

Ustawienia kodi masz 5 dni więc poco ograniczać do 3
[Obrazek: xR1NeUHl.png]


Pamiętaj o restarcie i czyszczeniu danych. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#98
w sumie niczym nie chce nagrywać, nie potrzebuje tej opcji. Zależy mi tylko na tym, aby bylo dostępne archiwum. System to CoreELEC. Wtyczka, która mnie interesuje to archive client a nie M-TvGuide.
Odpowiedz
#99
Więc w core Moje dodatki /Klient TV/ PVR PITV Archive Client / Ust. przew.../ adres url  : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. preferowane : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
loga kan / url : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
źródła  xmltv /preferuj dane  xmltv
i najważniejsze Archive Setings / włącz 
format : &utc={utc}&lutc={lutc}
i buffer 5 deys
Odpowiedz
Pomogła zmiana listy na SIPTV + archive (korzystam z plusxtv). Działa archiwum tak jak powinno tylko nie mogę przewijać materiału.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości