Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVR IPTV Archive client - pytania
Odpowiedz
REKLAMA:



napisałem na forum CoreELEC. Podrzucili mi wyższą wersje wtyczki i też ruszyło archiwum z możliwością przewijania i pauzowania nadawanego aktualnie programu (list m3u8).
Odpowiedz
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@zborus  zapomniałeś podać  dla innych Wink
Odpowiedz
Odpowiedz
W skrócie.
Instalacja wersji pvr.iptvarchive-3.9.8.3 Archive type ustaw "Flussonic" i lista PlusX dla perfectplayer.
Odpowiedz
u mnie działają takie ustawienia:
lista plusxtv perfectplayer

W ustawieniach wtyczki PVR IPTV Archive Client:
archive type: default
epg: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Kombinuję już od wczoraj opierając się na Waszych wskazówkach i niestety dalej nie działa :/

Używam listy PerfectPlayer świeżo ściągniętej z plusa o takim schemacie:
#EXTINF:0 tvg-id="13 Ulica" tvg-name="13 Ulica" tvg-logo="http://logo.plusx.tv/logo/13%20Ulica%20HD.png" catchup="flussonic" timeshift="5" catchup-days="5" group-title="Rozrywka" ,13 Ulica HD
http://51.83.238.27:8888/325/video.m3u8?token=tadamsrostamtadam2222

Poniżej screeny moich ustawień 

[Obrazek: l0PLIEBl.png]

[Obrazek: ADpkvpel.png]

[Obrazek: RwVZFUMl.png]


[Obrazek: PaR0idEl.png]
Archive type zmieniałem na Default, FlussonicCustom z kodem:
Cytat:&utc={utc}&lutc={lutc}

nic się nie zmienia :/ A każdą zmianę testuje po restarcie corelec (wcześniej robiłem restart kodi, ale dla pewności zacząłem uruchamiać ponownie)

Mam taki pasek na dole, co daje jedynie możliwość spauzowania, ale przewijanie i co najważniejsze odtwarzanie z przewodnika już wtedy nie działa.

[Obrazek: vcM4D4bl.png]
Po prostu po wybraniu konkretnej pozycji obraz się "przełącza" i wraca do listy kanałów.

Nawet tutaj sprawdzałem czy czegoś nie namieszałem, ale wydaje się to standardowe:

[Obrazek: e1C4481l.png]

Uruchamianie audycji z archiwum z przewodnika działa mi jedynie w ten sposób, że używam listy SIPTV APP+Archive.m3u z takim kodem
Cytat:#EXTINF:0 tvg-id="13 Ulica" tvg-name="13 Ulica" tvg-logo="http://logo.plusx.tv/logo/13%20Ulica%20HD.png" catchup="flussonic" timeshift="5" catchup-days="5" group-title="Rozrywka" ,13 Ulica HD
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale przewijania audycji nie ma...

Przy próbie odtworzenia audycji z EPG mam w logu /storage/kodi/temp/kodi.log coś takiego:
Cytat:2020-11-06 19:33:01.621 T:3306152832 NOTICE: Opening stream: 3 source: 256
2020-11-06 19:33:01.621 T:3306152832 ERROR: OpenStream - Unable to init overlay codec
2020-11-06 19:33:01.621 T:3306152832 WARNING: OpenStream - Unsupported stream 3. Stream disabled.

czyli tak jakby lista m3u jest dla kodi nieczytelna?
Odpowiedz
Wszystkie ustawienia wtyczki mam tak samo poza buforuje lokalnie dane XMLTV(Odznacz) i zaznacz ZASTOSUJ PRZESUNIECIE CZASOWE DLA WSZYSTKICH KANAŁÓW.

P.S nie mam pojęcia czy to ma wpływ na to o czym piszeszWink
Odpowiedz
@matrixpl  przypomnę tylko żeby przewinąć to trzeba wejść na pasek. Pilotem raz do góry, potem w lewo prawo Wink
Albo bezpośrednio prawo lewo bez widoku przycisków stop pauza. Szukaj ustawienia by faktycznie pauza Ci działała.
I słuchaj @zborus  bo u nie go działa. Ja mam starą listę bez takich fikołków.
Nie zapomni w ustawieniach/ telewizja/ przewodnik. Dodać 5 dni do przodu i do tył.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
A to nie jest tak, że trzeba mieć też EPG z archiwum?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości