Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVR IPTV Archive client - pytania
#31
Witam czy ktoś wie dlaczego po zmianie skóry PVR Archive nie działa ??

EDIT:
Update do wersji 3.8.8.0 pomogło
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Mam problem z tą wtyczką - po wyłączeniu systemu i ponownym jego włączeniu nic się nie pojawia w zakładce telewizja- tak jak gdyby dodatek nie był aktywny. Gdy wchodzę na niego przez moje dodatki jest oznaczony jako aktywny. Dopiero kiedy go dezaktywuję i aktywuję na nowo to sytuacja wraca do normy - w zakładce telewizja pojawia się lista kanałów a wszystko działa ok. I tak do ponownego uruchomienia gdzie znowu się okazuje że telewizji brak.
Odpowiedz
#33


Podziękowali: nettur
Odpowiedz
#34
Dzięki pomogłoSmile
Odpowiedz
#35
Prośba o krótką odpowiedź na pytanie:
Czy używając aktualnie PVR IPTV Simple Client muszę to wtyczkę odinstalować i zainstalować oraz skonfigurować od nowa PVR IPTV Archive client aby móc oglądać programy do 3 dni wstecz z teleelevidene?

Dzięki!
Odpowiedz
#36
Nie musisz odinstalowywać - wystarczy że ją dezaktywujesz. A IPTV Simple Client Archive musisz na nowo skonfigurować oczywiście.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Dzięki! :-)

Ostatnie pytanie - czy Archive Client dostępny jest tylko na CoreElec czy na oryginalnego Kodi również?
Odpowiedz
#38
@mi1986 Tylko CoreELEC
Odpowiedz
#39
Cześć, działa wam Archive Client. Mam skonfigurowane wszystko pod teleelevidenie jak w tutorialu, ale nie działa mi lista kanałów. Na simple client działa a na archive nie. Po dezaktywacji simple client'a jest tylko jededen nieznany kanał.
W dodatku mam wpisany andres listy "Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming/subtitles) playlist" z teleelevidenie

Z Simple IPTV z początku też miałem problem z wczytywaniem listy, jednak później jakoś samo załapało...
Odpowiedz
#40
Robisz kopiuj/wklej czy przepisujesz adres listy? Bo załadowaniu wejdź w ustawienia -> telewizja -> wyczyść dane
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości