Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVR IPTV Archive client - pytania
#41
Ok, wszystko wyjaśnione, w adresie listy zamiast wielkiego I wpisywałem l...
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Masz telefon z androidem? Użyj aplikacji yatse lub core do sterowania i będziesz mógł zrobić kopiuj/wklej.
Ustaw też w ustawieniach CoreELEC aby uruchamiało się Kodi po połączeniu z internetem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#43
Czy to możliwe że Archive Client bardziej mi ścina telewizję (televidenie) niż pvr Simple Client? Was pytam, a u siebie obserwuję że telewizja dziś szalała mi na Archive, podczas gdy tą samą włączyłem na Simple i poprawa od razu. Jak to jest? Nie e ukrywam, że wolę Archive z racji dni wstecz
Odpowiedz
#44
Ewidentnie jest lepiej, dlaczego archive tak źle chodził? Może jakiś sposób?
Odpowiedz
#45
Nie zauważyłem żadnych problemów przy wtyczce z archiwum. Trochę to dziwne aby była różnica w stabilności odtwarzania.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#46
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Teleelevidenie jak i PlusX miały dziś problemy, wyglądało jak by był przeprowadzony atak DDos  na ich servery by wypluły dane użytkowników. Ale co ja tam wiem. Ważne że już wszystko wróciło do normy.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#48
Archive Client występuje tylko na Coreelec? Co jeśli ktoś korzysta na androidzie z televidenie to jak miałby skorzystać z archiwum?
Odpowiedz
#49
Kodi 19, aplikacja IPTV (niebieskie logo), aplikacja od teleelevidenie, perfect player też wspiera archiwum.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#50
Witam, czy ktoś może używa listy od "plusx" i może potwierdzić że arichive działa na kodi do 5 dni ?
U mnie działa do 24 godzin , wpis mam taki :

&utc={utc}&lutc={lutc}
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości