Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVR IPTV Archive client - pytania
#81
Jakie EPG uzywasz? Moze nie masz "nazbierane" 5 dni EPG? W ustawieniach przewodnika i wtyczki musisz tez ustawic na 5 dni.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
Mam tak ustawione na 5 dni, używam epg.ovh/pl.xml, być może przyczyną jest że zamykam system (CoreElec) , zostawię parę dni włączony i zobaczę czy się coś zmieni
Odpowiedz
#83
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Użyj jednego z tych adresów epg, będziesz miał od razu archiwum na 5 dni wstecz.
I zajrzyj na stronę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. dowiesz się więcej które epg jest do czego.
Pozdrawiam Smile

Podziękowali: jachu76
Odpowiedz
#84
(02-06-2020, 02:59 PM)Jaca napisał(a): To nie jest potrzebne do dobrze oznaczonej listy (wygląda mi ona na tele....)

Usuń token i prześlij mi listę to zrobię ci wzór lub całą, wymaga to całe 30 sekund
wtedy ustawiasz pvr.archive dokładnie tak jak na obrazku (program -/+ , przewijanie fw/rw, przewijanie pilotem lewo prwo o xxx zalezy od ustawień w kodi)

programy z archiwum są dokładnie oznakowane tam gdzie jest archive a nie wszędzie tak jak jest to po dodaniu ?utc={utc}&lutc={lutc}

Szanowny kolega pomógł w edycji listy i nagle wszystkie funkcjonalności "czasowe" (przewijanie / pauzowanie / odtwarzanie archiwum) stały się dostępne.

Dziękuję! i polecam Smile
Odpowiedz
#85
(09-06-2020, 01:37 PM)mi1986 napisał(a):
(02-06-2020, 02:59 PM)Jaca napisał(a): To nie jest potrzebne do dobrze oznaczonej listy (wygląda mi ona na tele....)

Usuń token i prześlij mi listę to zrobię ci wzór lub całą, wymaga to całe 30 sekund
wtedy ustawiasz pvr.archive dokładnie tak jak na obrazku (program -/+ , przewijanie fw/rw, przewijanie pilotem lewo prwo o xxx zalezy od ustawień w kodi)

programy z archiwum są dokładnie oznakowane tam gdzie jest archive a nie wszędzie tak jak jest to po dodaniu ?utc={utc}&lutc={lutc}

Szanowny kolega pomógł w edycji listy i nagle wszystkie funkcjonalności "czasowe" (przewijanie / pauzowanie / odtwarzanie archiwum) stały się dostępne.

Dziękuję! i polecam Smile




A czy da się takie ustawienia zastosować również do listy PLUSX?
Odpowiedz
#86
Hej, też mam problem z archiwum. Używam listy PLUSX. Listę i EPG (z ovh) mam zapisane na boxie. Ustawienia wtyczki jak na zdjęciach. Dodatkowo wyczyściłem cache przewodnika i telewizji, uruchomiłem kodi ponownie. Na forum ktoś wspominał, że jeśli archiwum działa poprawnie to przy programach powinna być zielona kropka, u mnie jej nie ma. W momencie gdy przesunę przewodnik w lewo do audycji, które już były to mogę z meny wybrać ODTWÓRZ PROGRAM jednak włącza się aktualnie nadawany program. W ustawieniach telewizji mam ustawione archiwum przewodnika na 3 dni do tyłu.
[Obrazek: HeNJqYil.jpg][img][Obrazek: VVjXehWl.jpg][Obrazek: QO1VEmUl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
Chce dziś coś nagrać i skonfigurowałem iptv recorder lecz w all channels pusto, a na dole kodi jest naois iptv recorder copying xmltv file 0%. Włączony archive client i simple client jednocześnie. Wiecie co jest nie tak?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#88
Dezaktywuj Simple clienta.
Odpowiedz
#89
(28-06-2020, 01:36 PM)zborus napisał(a): Dezaktywuj Simple clienta.

To nie to.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#90
(28-06-2020, 09:12 PM)adrt8v napisał(a):
(28-06-2020, 01:36 PM)zborus napisał(a): Dezaktywuj Simple clienta.

To nie to.
Do nagrywania polecam najnowsze M-TvGuide . Wystarczy odpowiednio skonfigurować. Ba jak masz uruchomione archiwum to także możesz nagrać z wczoraj  jak i odtworzyć. Wtyczka jest wprost stworzona do takich rzeczy Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości