Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVR IPTV Archive client - pytania
Mam ustawione w KODI: Ustawienia-> Telewizja-> Przewodnik -> 5 dni przed i 5 dni po.
Jako EPG podaje adres: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Przewijanie w lewo i prawo to jest jasne Smile 
Tutaj po zmianie na PerfectPlayer nie działa mi odtwarzanie wcześniejszych audycji z EPG.

Wszystko powinno już raczej działać, bo u Was działa.

Jak się nad tym zastanawiam to jedynie co może być inne to lista m3u8 z plusx. Być może plus ma różne listy dla różnych klientów?
Odpowiedz
REKLAMA:



No ma różne listy, to prawda. Założyłem, że to wiesz.
Odpowiedz
Nie no to jest jasne Wink źle się wyraziłem.

Chodzi mi o to że link do streama w danej liście może być inaczej formatowany dla każdego usera w usłudze plusa. Tak jak pisałem wcześniej mam taki link:

Cytat:#EXTM3U

#EXTINF:0 tvg-id="tv_id" tvg-name="Nazwa_kanału" tvg-logo="Adres_http_do_loga_kanału.png" catchup="flussonic" timeshift="5" catchup-days="5" group-title="Tytuł_grupy" ,Nazwa_kanału Adres_http_do_streama.m3u8?token=loginhaslo2222
Odpowiedz
Co powoduje, że nie zawsze po włączeniu coreelec wczytuje się przewodnik do tv przy obecnym połączeniu internetowym? Zdarza się, że włączę system to pojawia się przewodnik, ale ostatnio częściej go nie ma, więc żeby obejrzeć tv lecę na android.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Skąd masz epg? W jaki sposób zapodajesz listę (link czy plik), przydałyby się logi. Nie mam takiego problemu na coreelec, teleele i epg.ovh
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Epg rzecz jasna forumowe, z linku.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



(12-06-2022, 02:06 PM)adrt8v napisał(a): Epg rzecz jasna forumowe, z linku.
Masz coś ostro namieszane, bo nawet podstawowe pl.xml ma -1 dzień. Po 2 temat z przed 2 lat. CoreElec już nie ma PVR IPTV Archive Client zwykłe PVR IPTV Client od kodi zastąpiło. Potrafi to samo. Epg prawidłowo działa, masz bałagan w CoreElece. Wyślij logi @Tomek On już fachowym okiem zerknie i odpowie Ci co masz nie halo.
Odpowiedz
Oczywiście korzystam z pvr simple client, z pamięci poleciałem ze na coreelec kiedyś był archive.

@Tomek

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
1. zaktualizuj Coreelec do najnowszej stabilnej wersji - masz 19.1-Matrix_rc4 - obecnie jest 19.5-Matrix_rc1 (Stable) - zresztą - wiele wtyczek też masz nieaktualnych (w tym m.in iptv simple client)
2. 2022-06-13 13:33:09.535 T:5214 ERROR <general>: Open - <https://epg.ovh/pl.xml> failed to open
2022-06-13 13:33:09.535 T:5214 ERROR <general>: AddOnLog: pvr.iptvsimple: pvr.iptvsimple - GetXMLTVFileWithRetries - Unable to load EPG file 'https://epg.ovh/pl.xml': file is missing or empty. :1th try. - faktycznie nie ładuje ci listy.
3. Podejrzewam start kodi zanim załaduje się sieć - wejdź w ustawienia - coreelec - sieć i tu wybierz "Czekaj na sieć przed uruchomieniem Kodi" (z pamięci piszę - nie mam teraz coreelec)

Podziękowali: adrt8v
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Cześć wszystkim. Mam pytanie. Posiadam android boxa X96 2GB RAM S905X z wgranym na karcie SD COREELEC 20.2. Posiadam IPTV od plusx i do niedawna wszystko działało super. Jednak od ~2 tygodni mam na tv ciągłe przycinki. Z internetem nic się nie zmieniło, światłowód 100Mb/s, kabelek podpięty do boxa. Myślałem, że może coś z IPTV ale jak wrzucam tą samą listę do aplikacji SIPTV (TV ma internet po wifi) to wszystko działa super i nic nie tnie. Czyli wychodzi na to, że problem jest gdzieś w KODI.

Dodam jeszcze, że w KODI mam dodany plik (od zawsze) advancedsettings.xml o treści:

<advancedsettings>
<network>
<curlclienttimeout>10</curlclienttimeout>
<curllowspeedtime>20</curllowspeedtime>
<curlretries>2</curlretries>
</network>
<cache>
<memorysize>314572800</memorysize>
<buffermode>1</buffermode>
<readfactor>20</readfactor>
</cache>
</advancedsettings>

Czy ktoś wie gdzie szukać problemu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości