Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG iptv
#1
Witam kupiłem sobie listę m3u. Wgrałem i działa okey.
Mam tylko problem z EPG. Zrobiłem według poradnika z forum to wczytuję mi epg tylko dla kilku kanałów, to samo z logami.
Dodam iż w programie m-tvguide epg z tego samego źródła ( epg.ovh) działa prawidłowo.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Podeślij listę bez loginów/haseł/tokenów to zobaczymy co jest.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Nie wiem jak mam ten login i hasło z pliku wywalić.
Ale listę m3u mam stąd bestbuyiptv.
W iptv Simple Client wczytalo mi epg kilku kanałów i tak samo z logami. Loga powybieralem ręcznie.
W m-tvguide z tej samej strony wczytuje się prawidłowo wszystko.
Odpowiedz
#4
Dobra mam triala tego wynalazku, niezły tam burdel w tej liście jest. Jak będę miał chwilę to stworzę wzór do podmiany loginu i hasła.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Okey dzięki. Podejrzewam że to te nazwy kanałów. No wszystkie są z przedrostkiem pl:
Odpowiedz
#6
ile zajmie przerobienie PL: na puste pole w Notepad++ / 20 sekund? ale i wielkość Liter też pewnie jest Canal+ CANAL+

Zobacz to:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

w sumie to zrobiłem rekonstrukcje całego pliku .ini dla wp pilot zobaczcie jakie są prędkości pobierania 3-dniowego epg + Loga + Thumb + Kategorie x 2 ale wywaliłem aktorów i reżyserów (nie wiem czy kodi to pokazywało)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
NK okey czyli rozumiem że nazwy kanałów z listy m3u muszą być identyczne jak te w pliki xml??
No to nic dziwnego bo w nazwach kanałów pełno literówek braki itp.
Edytowalem te nazwy w zarządzaniu w ustawieniach telewizji w kodi, ale chyba trzeba je zmienić bezpośredniość w pliku m3u.
Poleci ktoś jakiś programik pod windows do poprawny tych wpisów?? Notepad++ niby okey ale mam tam 200 wpisów kanałów do sprawdzenia i ewentualnej poprawy.
Odpowiedz
#8
Tylko jeśli to wina bałaganu w liście m3u to dlaczego m-tvguide prawidłowo odczytuje??
Mam wczytany program tv i bez problemu z m-tvguide przełącza mi na właściwy kanał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości