Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór iptv
jak dostać na 30 dni za free na testy new.plusx jak mam konto tam?
Odpowiedz
REKLAMA:



(08-06-2022, 05:12 AM)zorro_9 napisał(a): jak dostać na 30 dni za free na testy new.plusx jak mam konto tam?
Poprosic nadawce, innej automatycznej opcji nie ma. Ale nie wiem czy uzyskasz, jakis czas temu wlasciciel odmawial.
Odpowiedz
Przetestowałem kilka usług IPTV.
new.plusx nie działa zbyt dobrze
bestbuyiptv.shop cena wysoka
iptvpolandtv, kanały działają dobrze, można oglądać archiwum TV, jest program telewizyjny EPG
Odpowiedz
Test super... Bardziej reklama. Ostatnie ostrzeżenie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Cześć. Jaką iptv polecacie? Chodzi mi o wszystkie polskie kanały do jakiejś apki na telewizor samsunga z systemem tizen. Nie chcę płacić kroci tylko sprawdzoną telewizję w jakichś rozsądnych pieniądzach. Bo to co wyżej napisane 8euro za miesiac to troche za dużo, oczekuję takiej jakości i tego co oni oferują lecz taniej. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc Smile
Odpowiedz
to samo od lat: plusx i teleelevidenie - 3 euro za miesiąc
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Czyli podsumowując.
1. czekać aż odblokują rejestracje do teleelevidenie?
2. plusx ciężka sprawa bo nie ma możliwości się zarejestrować i z tego co wyczytałem zaproszenia nie działają?
3. jakakolwiek aplikacje z iptv zainstalować na tizena i ustawić jak zakupie w którymś z tych czy jakaś godna polecenia?
Odpowiedz
Zaproszenia działają, napisz do @Marcin89
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Witam, tez szukam tv na tizena tylko zeby mialo archiwum, bo chciabym miec mozliwosc cofniecia kilku godzin na eleven sport. Ktos poleca cos ?
Odpowiedz
(22-07-2022, 06:14 PM)Tomek napisał(a): to samo od lat: plusx i teleelevidenie - 3 euro za miesiąc

to jest jakis podstawowy pakiet kanalow czy full pakiet? szukam czegos z wszystkimi polskimi kanalami sportowymi (glownie zalezy mi na pilce noznej) i ppv w rozsadnej cenie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości